Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Stajyer Web tasarımcısı OLarak Çalışmak İstiyorum

muzi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
musti17.dinodream.com
Mustafa GÜLCAN

Adres : Söğütlüçeşme mah. Kömürcüyolu Cad. No:34/3 K.Çekmece - İSTANBUL

Kişisel bilgilerim:
Uyruğum : T.C.
Doğum Yerim : Bakırköy
Doğum Tarihim : 26/02/1986
Memleketim : Çanakkale
Askerlik Durumum: 2006–2007 (Yapıldı)
Medeni Durumum : Bekar
Engellilik Durumu: Yok
Ehliyet : Var (B)
Eğitim Bilgilerim: Dr. Oktay Duran Matbaa Meslek Lisesi Menzunuyum
Başlama Tarihi: 2002 Menzuniyet Tarihi: 2005

Çalışmak istediğim alanlar:
• Web Tasarım
• Grafik Tasarım

Daha Önce Çalıştığı Yer:

1- 2003-2004 – Arnica Mutfak Ev Aletleri Tic.Ltd.Şti.
• Stajyer Olarak Baskı Bölümünde Çalıştım

2- 2004-2006 Arnica Mutfak Ev Aletleri Tic. Ltd. Şti.
• Matbaa Baskı Bölümün’de Çalıştım

Kurs Eğitimim:
• Bilge Adam öğretim kurumları / Başlama Tarihi: 13.01.2009 ( 400 Saat )
Bitiş Tarihi : 23.07.2009

Yabancı dil:
• İngilizce: (Orta Seviyede )

Grafik ve Web Tasarım
• BilgeAdam Öğrenci Projelerim
• Clup Med – web sitesi ( flash, html, Css, Dreamweaver, )
• Kurumsal Kimlik Çalışması ( Logo, Kartvizit, Afiş, Dergi Kapağı, )

BilgeAdam Öğrenci Proje Çalışmalarım

Öğrendiğim Eğitimlerim
• Web Site Çalışması;
• Flash ile Animasyon Çalışmaları
• Flash’ta Banner animasyon Tanıtım hazırlamasını ve Yeterli seviyede Grafik/Web Tasarım Css ve Html/javascript derleme yapabilirim.
• Fireworks’ta web arayüz çalışması.
• Dreamweaver ;FireWorks; Flash programlarını Yeterli seviyede biliyorum.
• Flash’ta Banner Çalışması.

Program Bilgilerim:
Photoshop , İllustrator , ınDesing Dreamweaver , Flash , Html , Fireworks , Css ,xhtml

Katıldığım eğitim ve seminerler:
• Bilgeadam Grafik ve Web Tasarım kursu ( 400 saat )

Kariyer hedefim:

Kariyer hedefi: Çizgim; kararlılık, yaptığım işten emin olmak. Stajyer olarak başladığım yerde profesyonel açıdan ideallerim, hedeflerim var. O doğrultuda ilerlemek uğruna ne gerekiyorsa bunu büyük bir gayretle yaparım. Amacım tasarım da alternatif mesajlar iletmek ve görsel farklılık yaratmak. Doğru zamanda, doğru yerlerde, doğru mesajlar, işte bu benim diyerek kendimi kanıtlamak. inandığım bir gerçektir ki; “başarı ve gelecek bilgi ile değil, bilgiye sahip olan beyni yönetebilmekle edinilir. “ Ben bu başarıya, azme ve güce sahip olduğuma inanıyorum. Çalışmak istediğim alanlar:Stajyer olarak başlamak istiyorum.Tasarım Sektöründe Ajans, Reklam Tasarım Sektörün de kendimi geliştirmek istiyorum.

Kullandığı Programlar : Photoshop, Illustrator, In Desgin, Freehand, Flash, Dreamweaver, fireworks

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

muzi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
musti17.dinodream.com
Web yada Grafik olarak iş arıyorum

2009 yılı mezunuyum, henüz yeni mezun olduğumdan iş hayatına biran önce atılmak için oldukça hevesliyim. Grafik tasarım ve Web Tasarım alanında kendimi geliştirmek, hayal gücümü ve becerimi kullanarak ilerlemek istiyorum. Web&Grafik tasarımı ve uygulamaları konusunda temel bilgiye sahibim ,kendimi geliştirmek istiyorum. Bu doğrultuda ilerlemek uğruna ne gerekiyorsa bunu büyük bir gayretle yaparım. Amacım tasarım da alternatif mesajlar iletmek ve görsel farklılık yaratmak. Doğru zamanda, doğru yerlerde, doğru mesajlar, işte bu benim inandığım bir gerçektir.Ben bu başarıya, azme ve güce sahip olduğuma inanıyorum. Ayrıca bilgi teknolojileri eğitim merkezinden Web & grafikerlik sertifikası aldım
• Reklam Ajansı,
• Yerel Gazetelerin Grafik Departmanı
• Web Tasarım Departmanı
• Matbaa Sektöründe Grafik Bölümü
Kullandığı Programlar :
• Photoshop,
• Illustrator,
• Fireworsk;
• Flash, 8
• Dreamweaver.

muzi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
musti17.dinodream.com
STAJYER Web Tasarımcı olara iş arıyorum

2009 yılı mezunuyum, henüz yeni mezun olduğumdan iş hayatına biran önce atılmak için oldukça hevesliyim. Stajyer olarak başladığım yerde profesyonel açıdan ideallerim, hedeflerim var.Grafik tasarım ve Web Tasarım alanında kendimi geliştirmek, hayal gücümü ve becerimi kullanarak ilerlemek istiyorum. Web&Grafik tasarımı ve uygulamaları konusunda temel bilgiye sahibim ,kendimi geliştirmek istiyorum. Bu doğrultuda ilerlemek uğruna ne gerekiyorsa bunu büyük bir gayretle yaparım. Amacım tasarım da alternatif mesajlar iletmek ve görsel farklılık yaratmak. Doğru zamanda, doğru yerlerde, doğru mesajlar, işte bu benim inandığım bir gerçektir.Ben bu başarıya, azme ve güce sahip olduğuma inanıyorum. Ayrıca bilgi teknolojileri eğitim merkezinden Web & grafikerlik sertifikası aldım
•Reklam Ajansı,
•Yerel Gazetelerin Grafik Departmanı
•Medya Planlama
•Web Tasarım Departmanı
•Gazete-Dergi
•Matbaa Sektöründe Grafik Bölümü
Kullandığı Programlar :
•Photoshop,
•Illustrator,
•Fireworsk;
•Flash, 8
•Dreamweaver.

muzi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
musti17.dinodream.com
sTAJYER Web Tasrım İşi Arıyorum

2009 yılı mezunuyum, henüz yeni mezun olduğumdan iş hayatına biran önce atılmak için oldukça hevesliyim. Stajyer olarak başladığım yerde profesyonel açıdan ideallerim, hedeflerim var Grafik tasarım ve Web Tasarım alanında kendimi geliştirmek, hayal gücümü ve becerimi kullanarak ilerlemek istiyorum. Web&Grafik tasarımı ve uygulamaları konusunda temel bilgiye sahibim kendimi geliştirmek istiyorum. Bu doğrultuda ilerlemek uğruna ne gerekiyorsa bunu büyük bir gayretle yaparım. Amacım tasarım da alternatif mesajlar iletmek ve görsel farklılık yaratmak. Doğru zamanda, doğru yerlerde, doğru mesajlar, işte bu benim inandığım bir gerçektir. Ben bu başarıya, azme ve güce sahip olduğuma inanıyorum. Ayrıca bilgi teknolojileri eğitim merkezinden Web & grafikerlik sertifikası aldım

•Reklam Ajansı,
•Yerel Gazetelerin Grafik Departmanı
•Medya Planlama
•Web Tasarım Departmanı
•Gazete-Dergi
•Matbaa Sektöründe Grafik Bölümü

Kullandığı Programlar :
•Photoshop
•Illustrator
•Fireworsk
•Flash 8
•Dreamweaver.

muzi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
musti17.dinodream.com
web tasarım yönünde kendimi daha çok geliştirebileceğim sürekli bir yerde çalışmak isterim.
ilginize şimdiden teşşekkür edrim
Mustafa Gülcan

muzi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
musti17.dinodream.com
Stajyer Olarak Web tasarımcısı OLarak Çalışmak İstiyorum

Web & Grafiker Tasarım bölümünden yeni mezun olduğumdan iş hayatına biran önce atılmak için oldukça hevesliyim. Kendimi Web ve Grafiker olarak başladığım yerde profesyonel açıdan ideallerim ve hedeflerim var. Grafik tasarım ve Web Tasarım alanında kendimi geliştirmek, hayal gücümü ve becerimi kullanarak ilerlemek istiyorum. Web&Grafik tasarımı ve uygulamaları konusunda temel bilgiye sahibiğim ve kendimi geliştirmek istiyorum. Bu doğrultuda ilerlemek uğruna ne gerekiyorsa bunu büyük bir gayretle yaparım. Amacım tasarım da alternatif mesajlar iletmek ve görsel farklılık yaratmak. Doğru zamanda, doğru yerlerde, doğru mesajlar, işte bu benim demek istiyorum inandığım bir gerçektir ki ben bu başarıya, azme ve güce sahip olduğuma inanıyorum. Ayrıca bilgi teknolojileri eğitim merkezinden Web & grafiker’lik sertifikası aldım.
23.07.2009 tarihinde kursumu tamamladım
Kullandığı Programlar :
•Photoshop
•Illustrator
•Fireworsk
•Flash 8
•Dreamweaver

İlginize Şimdiden Teşekkür Ederim
Mustafa Gülcan