Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sultan Ahmet Köftecisi

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tamamlanmış bir menü çalışması...

d43x307mencopyfn5.jpg

43307mencopyob2.jpg

Benzer konular

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
Çok şık olmuş arkadaşım eline sağlık...
Bir tek arka kapaktaki visa sodexho vs.. leri farklı şekilde kullanabilirdin. Bence çalışmanın konseptine aykırı olmuş.

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Biraz göz yorucu olmuş, biraz karışık yani, sadeleştirilmesi gerektiğini düşünüyorum, özellikle arka fonda kullandığın görseller ve desenler, yarı yarıya opacity değeri düşürülürse ön planda kullanhdığın objeler ortaya çıkacaktır.

Bir de bu menü Pepsi'nin mi Sultanahmet Köftecisi'nin mi? Kocaman olmuş Pepsi logosu, bakıldığında ilk o gözüküyor...

selimen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Biraz göz yorucu olmuş, biraz karışık yani, sadeleştirilmesi gerektiğini düşünüyorum, özellikle arka fonda kullandığın görseller ve desenler, yarı yarıya opacity değeri düşürülürse ön planda kullanhdığın objeler ortaya çıkacaktır.

Bir de bu menü Pepsi'nin mi Sultanahmet Köftecisi'nin mi? Kocaman olmuş Pepsi logosu, bakıldığında ilk o gözüküyor...

Katılıyorum' sadeleştirme ve pepsi logosunun ufaltılması gerekli, birde pepsi logosunun yeni formatı geçenlerde logolar ile ilgili bir konuda verilmişti, yürürlüğe girip girmediği konusunda bilgim yok ama belki değerlendirmeye alabilirsiniz diye düşündüğüm için hatırlatmak istedim.
Elinize sağlık.

bar.20

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline sağlık güzel çalışma

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
güzel bir çalışma olmuş emeğine sağlık

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok güzel olmuş arkadaşım ellerine sağlık

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir tek arka kapaktaki visa sodexho vs.. leri farklı şekilde kullanabilirdin.

Kardeşim country..çok hoş ama Tek değişim istenilecek unsur buydu ama sanırım basılmış..Eline sağlık..

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bir tek arka kapaktaki visa sodexho vs.. leri farklı şekilde kullanabilirdin. Bence çalışmanın konseptine aykırı olmuş.

Sana kesinlikle katılıyorum, o anda gözümden kaçmış.Ki yani sırf bu hata yüzünden içim baya bi kötü oldu. Teşekkürler eleştirin için...

Aslına bakarsan her çalışmamda sadeleşmesi gerekir eleştirisini alıyorum ve halada sadelikten uzak çalışıyorum :) yok ya,kararımı verdim ben sade bir insan değilim.Ama dediğinde haksız değilsin tabi :)
Ve menüyü sultan ahmete pepsi yapıyor.Yani pepside verdiği para karşılığı komacan reklamınıda yapmak istiyor tabe.

Katılıyorum' sadeleştirme ve pepsi logosunun ufaltılması gerekli, birde pepsi logosunun yeni formatı geçenlerde logolar ile ilgili bir konuda verilmişti, yürürlüğe girip girmediği konusunda bilgim yok ama belki değerlendirmeye alabilirsiniz diye düşündüğüm için hatırlatmak istedim.
Elinize sağlık.

Evet pepsi logosu değişmiş,ama bu değişiklik daha Türkiyede uygulanamaya başlamış değil.Ki uygulanmıyadabilir. Pepsi nin tüm kurumsal çalışmalrı aynen olduğu gibi tüm dünyada kullanılmıyor.Japonya pepsi,ortadoğu pepsi,avrupa pepsi görselleri bölgelere göre değişiklik gösteriyor. Teşekkürler...

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Genel olarak beğendiğinize sevindim arkadaşlar,yorumlar için topluca teşekkürler...

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
ben zemine takmış durumdayım
karmaşa yarattığı kanısındayım
çalışmayı bir de düz beyaz zeminli
şekilde görmek isterdim mümkün ise

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
emeğinize sağlık gerekli yorumlar önceden yapılmış zaten. Sizinde kendinizi bilmeniz çok güzel

İbrahim KOKULU

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ellerine sağlık bir kaç hata dışında güzel olmuş. Broşürün katlama yerlerinde çizgiler kalmış zaten görselinde de görülüyor. Onları baskıya girmeden önce ben sildim :wink:

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben zemine takmış durumdayım
karmaşa yarattığı kanısındayım
çalışmayı bir de düz beyaz zeminli
şekilde görmek isterdim mümkün ise

Düz beyaz zemin amacımıza uymazdı ama.Nostaljik bir havası olsun istedik.

emeğinize sağlık gerekli yorumlar önceden yapılmış zaten. Sizinde kendinizi bilmeniz çok güzel

Eyvallah :)

Ellerine sağlık bir kaç hata dışında güzel olmuş. Broşürün katlama yerlerinde çizgiler kalmış zaten görselinde de görülüyor. Onları baskıya girmeden önce ben sildim :wink:

Kimsin sen?!:punch::anlamadim:

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Güzel çalışma eline sağlık.. Kıvrımlı olduğundan ilk ele alındığında şuanki gördüğümüz kadar qöz yorucu kalabalık gözükmeyecektir, sunum halin görmektesiniz ona göre değerlendirin... iyi çalışmalar..

mr_map

🌱Yeni Üye🌱
çalışman başarılı en azından emek var .. o içi boş binalar pek ii durmuyo tarihi havayı bozuyo gibi geldi bana ama önemli bişey değil ... fontlar arka plan, hepsini iyi seçmişsin , ama o pepsi yi diğerleri gibi harmanlamasaydın daha güzel olurdu diye düşünüyorum ...

mavi gül

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok güzel olmuş eline sağlık... dikkat çekici...

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzel olmuş emegine saglık arkadaşımm...

topik

🌱Yeni Üye🌱
bence genel görüntü çok hoş olmuş, fakat kullandığın font her ne kadar başlıklarda başarılı olsa da küçük yazılarda biraz okunaksız ve kalabalık bir görüntü yaratıyor. daha sade bir font ile denedin mi acaba?

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
bir menü için çok iyi olmuş 10 üzerinden 9