Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

SÜt Ve Çocuk

eymi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
stveocukig7.jpg

size neler çağrıştırdığını bilmek isterimm...:)

Benzer konular

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Süt ve çocuk kelimeleri bana anneyi çağrıştırıyor ama bu çalışma hiç birşey çağrıştırmadı üzgünüm... =)

eymi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Biraz daha geniş açılı baqın olamaycak şeyler düşünmeye çalışın meselaa..hayalgücüyle bağlantılı ;)

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok Karışık Görünüyor Yaa :S

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Neden sizin hayalgücünüzle yaptığınız bir çalışma, bize de aynı şeyleri yansıtsın ki? Bunu anlayamadım ben...

Hayalgücünden önce, düzgün Türkçe lütfen :) baqın diye bir kelime yok güzel dilimizde... :)

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
Savaşı çağrıştırdı...

eymi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hayal gücü derken benim gibi düşünün demedim zaten.Biraz daha geniş açılı bakmaya çalışamaz mısınız demek istedim.En azından bu kız ne anlatmak istemiş olabilir diye düşünebilirsiniz.Nihayetinde hepimiz kendimizden birşeyler katıyoruz çalışmalarımıza.Dışlamak,bozmaya çalışmak yerine uzlaşımcı olmayı denesek...Teşekkürederim tüm yorumlar için.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Hayal gücü derken benim gibi düşünün demedim zaten.Biraz daha geniş açılı bakmaya çalışamaz mısınız demek istedim.En azından bu kız ne anlatmak istemiş olabilir diye düşünebilirsiniz.Nihayetinde hepimiz kendimizden birşeyler katıyoruz çalışmalarımıza.Dışlamak,bozmaya çalışmak yerine uzlaşımcı olmayı denesek...Teşekkürederim tüm yorumlar için.

Her üyemizin arkasındayız. Kimse kimsenin çalışması hakkında alaycı yada aşşalayıcı bir şekilde hitap edemez. Forum kuralları bellidir. Kurallara herkes uymak zorundadır. Siz dışlanmış yada bozulmuş olarak algılamayınız. Bir süre sonra yorum yapan kişilerin kötü niyetli olmadığını anlayacaksınız...
Ayrıca Forum kurallarına aykırı olan tüm mesajlar yönetim tarafından siliniyor.

Konu dağılmasın konumuz :
size neler çağrıştırdığını bilmek isterimm
İyi forumlar.
Saygılarımla...

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
ilginç bir çalışma.
doğumdan öncesini ve ölümden sonrasını çağrıştırdı bana.

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
eymi...

süt ve çocuk adına bısey algılayamadım ben. tam 45 dk baktım resme. ama bendeki uyandırdıgı şeylere gelırsem:

oncelikle bunu hazırlayan sen oldugun ıcın sanırım bu senın ıc dunyandakı karmmasıklıgı sımgelıyor. arka fondakı resımledı yuzler sana aıt oldugunu dusunuyorum ve
dıs dunyaya korku ıle bakıyorsun ve onun dısına cıkmaya korkuyorsun. sıyah bolgelr....

beyaz olan bolgeler ise kendı kurdugun sana aıt olan dunyan. sen orada guvendesın ve cıkmıyorsun ama ıç dunyan o kadar karsık kı kendını dıs duyanan tanıtamıyorsun ya da tanıtmıyorsun....

kendını o karmasada guvende hıssedıyorsun....

kusura bakma ama bana cok karamsar bı calısma gıbı geldı
bı de kendımı falcı gıbı hıssettırdın bana

elıne saglık

eymi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürederim..Yüzler bana ait değil.Aslında anlatsam güzel olacak sanırım.Bir çocuğun süt dolu bardağı kırmasından sonra böylesine değersiz bir olaya o kadar çok tepki gösterdi ki biz büyüklerden biri.Çocuk öylesine korkmuştu ki titriyordu.Küçücük ellerinde görebiliyordum korkuyu.Beni oldukça etkiledi..

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
hayalgucun guzel. buna bence yasadıgın bır sut kırma olayı sahıtlıgınde yardım etmıs sanırım. ama bız bunu bılemezdık cunku cıdden karasık bır goruntu ıdı. :))

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Psikolojide Rorschach Testi - Mürekkep Lekelerinin Yorumlanması yöntemi vardır açıkcası çalışmanı ilk gördüğümde içerisinde belirsiz yüzlerin yer aldığı beyaz bi leke gördüm ve aklıma direkt bu test geldi:)

Son düzenleme:

kerrigan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
korku, dehşet gibi olumsuz birşeyler çağrıştırdı bana. sanırım ben sağdaki adamın dişlerine ve sigaralara odaklandım.

TangocuTirtil

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürederim..Yüzler bana ait değil.Aslında anlatsam güzel olacak sanırım.Bir çocuğun süt dolu bardağı kırmasından sonra böylesine değersiz bir olaya o kadar çok tepki gösterdi ki biz büyüklerden biri.Çocuk öylesine korkmuştu ki titriyordu.Küçücük ellerinde görebiliyordum korkuyu.Beni oldukça etkiledi..

:skull:
ben dünya haritasına benzettim..
açıkça çok kaliteli durmuyor..

htc82

🏅Acemi Tasarımcı🏅
olmaz ama sanki sütün yan etkileri gibi geldi bana sütten zarar görmüş insan lar mı

jokernel

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
jokernel.deviantart.com
bence bi çocuğun gözünden bakmak gibi çünkü resimdeki süt tiksinç bişe =)
yani eğer çocuksam ve sütten tiksiniyosam hemen hemen öyle bişey canlanırdı kafamda :)

Agalloch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.yucetasarim.com
Sütünü yarım bırakmıs arkadasından ağlıyor Bakıslar banaonu anımsattı Birazda calısmasında kendi tarzını yaratmaya calışmış... Teşekkürler çalışman için ...