Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Swf dosyasi avi formatinda iken yuklu sesi duyamiyorum

brujuva

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar SwfText adli programda o progamda bulunan efektler yardimiyla bi swf dosyasi hazirladim..ve son asamada sound bolumunden mp3 ekledim ve avi formatina exportladim..yalniz bu mp3 avi formatina export ettigimde (programi calisanlar bilir) calmiyor,ama swfde duyabiliyorum..cok sey denedim flvye donusturdum gene duyamadim..ne yapmaliyim acil yardiminiza ihtiyacim var:sweating:..saygilarimla..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

slayersdu

🌱Yeni Üye🌱
ses codeclerinde sorun olabilir herhangi bir avi dosyasında ses duyabiliyor musunuz?? duyabiliyorsanız ses duyabildiginiz herhangi bir formatta export edin ve converter programları ile avi formatına çevirmeyi deneyin.. (umarım sorunu yanlıs anlamamısımdır)

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

28. Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.

brujuva

🌱Yeni Üye🌱
ses codeclerinde sorun olabilir herhangi bir avi dosyasında ses duyabiliyor musunuz?? duyabiliyorsanız ses duyabildiginiz herhangi bir formatta export edin ve converter programları ile avi formatına çevirmeyi deneyin.. (umarım sorunu yanlıs anlamamısımdır)

yok dostum sorunu gayet ii anlamissin..herhangi bi avi dosyasindaki sesi duyabiliyorum..ve maalesef bahsettigim programda avi harici baska buna benzer convert edici format yok ( mp3,mpeg,divx gibi..)..tsk ederim ilgilendigin icin :smile:

brujuva

🌱Yeni Üye🌱
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

28. Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.

kusura bakmayin atlamisim..sorry