Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

t-shirt Tasarımı

styLeist

🌱Yeni Üye🌱
Bi internet sitesi için t-shirt tasarımı yapıodum.. ama yapmışken Logo we sLogan da yaptım.. bi eLeştiri aLabiLir miyim :)

Bu AmbLem
my.php

Bu Logo
my.php

Bo sLogan
my.php

Bu da Tshirt
my.php

PAINTITBLACK

🏅Acemi Tasarımcı🏅
adresleri grafik ekleden eklememişsin sanırım.resimler görünmüyor.yükle sonra eleştirelim.
kolay gelsin.

styLeist

🌱Yeni Üye🌱
EkLedim.. Buyrun

Bu AmbLem
logoym2.jpg

Bu Logo
logo2rk7.jpg

Bu Tshirt
tshirtji0.jpg

PAINTITBLACK

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline sağlık.flash ani. larla da süslenince güzel bir site olabilir.ben amblemi birazcık eleştiricem.bence com yazısı fazla olmuş."o" harfinin alt köşesine küçük bişey yapmışsın.onun ne anlama geldiğini anlayamadım.onu da çıkar bence.t-shırte kullandığın beyaz zemin üstüne olan amblem daha iyi bence.
t-shırte gelince gerçekten güzel olmuş.farkın olsun yazısını f ve o ya iyi uydurmuşsun.belki sağa doğru giden yüzlerdeki noktaları da sağ tarafa koyabilirsin.hepsi aynı tarafa olmasın.bilmem anlatabildim mi.hadi kolay gelsin..

sanırım onlar gözden damlayan gözyaşları.doğru tahmin mi=)

styLeist

🌱Yeni Üye🌱
ewet gözyaşLarı :) asLında dediğin gibiydi ama çok simetrik oLdu simetriyi biraz bozmak için onLarı da bu tarafa aLdım.. o ambLemin yanındaki küçük şey de nokta :) fo.com yani :) eLeştirin için saoL.

sawastekin'e yaptım sayıLmaz bu arada.. sitede tasarım yarışması tarzı bişe war.. onun için yaptım.. daha seçiLmedi yani:) seçiLİrse ona yapmış Olucam

0510

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hepside güzel olmuş