Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tabaka pvc yuzey baskı acil yardım lütfen

promotex

🌱Yeni Üye🌱
selam izmirde promosyon işleri ile uğraşmaktayım 38*41 olculerini yuksek kalitedeki dijital brandaya basabilecek bir yontem arıyorum dijital ve u.v ofset secenekleri var ancak ofset makinası alacak guc yok,dijital kalitesi ise yetersiz pantone renkleri cmyk yı dijitalde bazen tutturamıyoruz en kaliteli denebilecek makinalarda bile u.v ofset kalitesini yakalayamadık 38*41 olculerine baskı yapabilecek dusuk maliyetli baska bir yontem den haberi olan varmı en son yeni bir makinadan haber aldık 33*120 baskı yapabilen fotokopi makinası benzeri maliyeti 20,000 dolarlarda olan bir makina ancak 33 cm olan kısım işi bozdu acaba renkli fotokopi yada fotografcıların kullandıgı tarz bir makina ile pvc dijital brandaya baskı yapılabilirmi?lütfen bu konuda bilgisi olan bir arkadas cevap yazssın tum işim bu baskıya dayanıyor..

Benzer konular

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
1. si ofsetle vinile basman pek mümkün değil gibi görünüyo (ben pvc ye denedim bastı ama üzerinde boyayı tutmadı) buda seni doğal olarak dijitallere yöneltiyo dijitalde en iyi sonucu uvlerle alırsın ama oda maliyet açısından su an için problem senin için en mantıklısı yüksek çözünürlülükte baskı yapan bir solvent makinedir iyi bir boya ve uygun ıcc profili ile çok iyi sonuçlar alabilirsin

benim bildiğim en kaliteli baskıları epson kafalar alıyo (9pl-1440 dpi) - (roland-mimaki...) ayrıca hp lerede bakmanı tawsiye ederim
bilgin olması açısından epson kendisi yeni bir makine cıkardı trde yok ama 3.7pl micro piezzo ve 8 renk 1440 dpi solvent bir makine disrübütörle bi görüş derim belki aradığın budur
Commercial Printer - Outdoor Printer - Epson Stylus Pro GS6000

promotex

🌱Yeni Üye🌱
tesekkur

ilginize cok tesekkur ederim ancak ben u.v baskı ile ofsette mukemmel sonuclar aldım zaten ancak traj ve numune problemi var musterime ofset numunesi veremiyorum,onden dijital numune veriyorum arkadas ofset yolluyorum buda olmuyor ne yazıkki...
uretim ve numune aynı kalitete olmalı..
acaba dar enli 8 renk bir dijital mi alsam diye dusunmeye basladım ...
ilginize cok tesekkur ederim bu konuda bilgisi olan arkadaslar fikirlerinizi paylasırsanız cok sevinirim.

kryinfiniti

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.infiniti.gen.tr
istersen a3 ebatında we bircok malzemeye baskı yapa bilen cok kalıtelı bıldıgım bır makina war we bu makınanın 1mm 15 cm kalılıgındakı herseye cok guzel baskı yapıyor ben bu sekılde bır makına bılıyorum ilgilenirsen özel msj ata bılırsın

freedom33

🌱Yeni Üye🌱
merhaba konuyu açalı 2 sene olmus ama bu bahsettiğiniz makina nedir acaba .saygılar.