Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tabela Tasarımım ( Erdoğan Perde )

ahmet-i-nur

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
graphic1fi6.jpg

Benzer konular

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
bence çook güzel olmuşş söylenecek söz bulamadım.

Mehmet NAS

♾️Grafik Gurusu♾️
perdeli olanlar çok güzel omuş,eline sağlık.

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
2, çalışma bence ama beyaz zemin yerine başka renk olmalıydı

grafiozan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
''erdoğan perde '' yazı fontu biraz dar olmuş fakat onun haricinde renk seçimin güzel başarılı bir çalışma olmuş

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
1. ve 3. çalışmada ki renk geçişini 2 de kullan ve sağ taraftaki clipartın simetrisini solda kullan bence daha iyi olacak.

iyi çalışmalar kolay gelsin

ÇETİN1

🌱Yeni Üye🌱
Kendİ Çapinda Bİ Şeyler Yapmaya Çalismis Ama Kendİne Gore İyİ Bana GÖre İrenÇ Olmus...ama EmeĞe İlk Önce Saygi...

hannibal89

🌱Yeni Üye🌱
çetinim

çetinim senin çapın ne kadar acaba merak ediyorum dogrusu bana kalırsa sen çapın kadar yorum istersen!!!

Kardeşim çalışmanı çok begendim basarılarının devamını dilerim :>

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tabelanın solunda ve sağındaki kırmızı alanları daraltıp biraz daha perdeleri ve ismi ön plana çıkarmalısın

schwarzmadchen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ellerine sağlık çalışmaların çok güsel olmuş.ama 3.olanı pek beğenmedim.bide 2.çalışma üzerinde biras değişiklik yaparsan daha da hoş olur.beyaz zemin yerine sarının tonlarında ya da altın renginde(pırıltılı)bişiler yapabilirsin.

makbulecelik34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:peace1:
1. ve 3. çalışmada ki renk geçişini 2 de kullan ve sağ taraftaki clipartın simetrisini solda kullan bence daha iyi olacak.

iyi çalışmalar kolay gelsin

arkadaşıma kalıtıyorum bide yazı yı biraz daha büyük ve dikkat çekici olsun herkez isminin akılda kalmasını ister bence yazıyı biraz büyük ve kabarık yap başarılar dileirm..
İyi çalışmlar....:kiss:

expand

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kendİ Çapinda Bİ Şeyler Yapmaya Çalismis Ama Kendİne Gore İyİ Bana GÖre İrenÇ Olmus...ama EmeĞe İlk Önce Saygi...

arkadasım sence kotu olduysa yorum yapmazsın olur bıter..
kmsenın çalısmasına dil uzatma.
neresinii begenmediysen söylersin olur biter...

expand

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hepsi birbirinden güzel olmuş...
ellerine saglıkk...:peace1:

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İkinci çalışma çok güzel olmuş elinize sağlık ama arkadaşında söylediği gibi arka plan beyaz değilde başka renk olursa daha hoş gözükür.

ahmet-i-nur

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eleştiriler için teşekkür ederim kardeşlerim yalnız ek yapmam gereken açıklmalar var
erdoğan perde kısmı şirketin logosu ve kabartma yapılacak o yüzden ikinci çalışmada alanları boş bıraktım zaten basıldı bitti birşeyler yaptık çapımızda

etki

🌱Yeni Üye🌱
perde resimlerini koymakla hata etmişsin çünkü tabelanın odaklanma merkezini dağıtıyor

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
firma ismi biraz daha uzun olabilir ilk çalışma hopş olmş tabela olarak dusundugumuz zaman erdoğan perde yazısı biraz ufak kalmış gibi emeğine saglık

selimokan84

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar
ya sizden bi konuda yardım isticektim. Ben Atatürk Üniversitesi Gıda Müh. öğrencisiyim. ve bir grup proje ödevimiz var. Bir catering (hazır yemek) şirketi kuruyoruz kağıt üstünde. tabiki reklam ve pazarlamada malum afişler, bilboardlar, reklam panolarıda kullnmalıyız ve afiş örnekleri,. hatta sözde şirket müdürleri için ayrı kartviizitler ve şirket için bir logo tasarlamamız gerekiyor. ve birde proje için kapak sayfası :( bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz ? rica ediyorum. şuan baya sıkışmış durumdayız.