Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tamay collection logo

NaSiBe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tamaylogo1sc9.jpg
arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

Benzer konular

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Y harfi güzel bir fikir ama harfte küçük bir kırıklık var.Ayrıca "collection" da "i" harfi büyük yazılmaz.Bu kadar çok tekrar edilen bir hata daha hiç görmedim.
Kolay gelsin.

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
Y harfi güzel bir fikir ama harfte küçük bir kırıklık var.Ayrıca "collection" da "i" harfi büyük yazılmaz.Bu kadar çok tekrar edilen bir hata daha hiç görmedim.
Kolay gelsin.

sanırım o karakterin küçük harfi öyle yani küçük harflerle yazılmış ancak dediğin gibi "Y" deki kırıklık göze çarpıyor.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
sanırım o karakterin küçük harfi öyle yani küçük harflerle yazılmış ancak dediğin gibi "Y" deki kırıklık göze çarpıyor.

Bende küçük harfle yazılmış mı diye emin olmak için inceledim ama "T" ve "N" harfleri yakayı eleverdi :) Büyük harf olarak düşünülmüş.

arcya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.arcya.com
bence collection kısmını tamamen küçük harflerle yazarsan daha iyi olur.L harflerini uzatarak küçük harf etkisi vermek istemiş gibi görünsen de yanlış yazılmış yorumlarını alman çok normal. Y harfi için de daha oranlı bir tik işareti dene bence. kırıklık rahatsız ediyor çünkü. şöyle bakıldığında pürüzsüz bir görüntü oluşturacağından eminim. eline sağlık.

mckocabasi

🌱Yeni Üye🌱
Büyük "i" sorununuz fontun Penguin olmasından kaynaklanıyor sanırım. TR Penguin kullanıp küçük "ı" yazarsanız sorun çözülür. Y harfindeki kırıklığı giderirseniz sade ve güzel bir çalışma olacaktır, bence.