Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tasarım Sitesi İçin Tempate Hazırladım Sizce Uygulayımmı ?

anka5106

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaslar tasarım sitesi kurmayi düşünüyrum içinde veri kurtarma ve nakis tasarim hizmetleri de var sizce bu gorunum uygun dusermi ??
desing deil design olcak yanlis yazmisim : )
Fikrinizi Alayım Dedim
Ana Sayfa Bu ; Bu arada % 100 Kendi Yapımım calinti felan sanmayin

Not : Admin uyarısıyla Bazılarını Silmek Zorunda Kaldım ...

anasayfaeu0he0.png

Son düzenleme:

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Yapılan çalışmaların üzerinde kendinize ya da müşterilerinize ait iletişim bilgileri ve internet adresi bulundurulmamalıdır.
Çalışmanızda bulunan iletişim bilgilerini (adres,telefon, e-mail, internet adresi ) blur tool ile kaldırıp,
edit.gif
butonu kullanarak tekrar yükleyiniz. Aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır.

y-Lcin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
guzeL oLmuş .. gerCekten hoş Gorunuyor =)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Peki burada siz neyi tasarladınız? GÖrdüğüm kadarı ile çoğunlukla png ikonlar kullanılarak hazırlanmış bir web site var karşımda...?

Siz neyi tasarladınız burada? hangi yazının nerede duracağını mı?

Birde "%100 kendim yaptım" demişsiniz? Bahsettiğim ikonlar sizin ürünleriniz mi?

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Mantık güzel ama Volkan Tekin inde dedigi gibi haızr png iconlarla yapılıp tasarım demek haksızlık olur

anka5106

🏅Acemi Tasarımcı🏅
w

ben bunu template bolumune bosuna koymadim. ayrica iconlarıda kendim yaptım...:sleepy:

ugurozkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
%100 ben tasaarladım dediğinize göre bütün iconlar vs öğeleride siz çizdiniz sanırım çok klasik bir tasarım çok klasik ve heryerde buna benzer şeyler olduğu için buna bence tasarım diyemeyiz. Bu iconların aynılarıyla birçok yerde karşılaştım

akinayoglu

🌱Yeni Üye🌱
template hatta ben bunu online alışveriş sitesinde uygulamak için bakıtm ama kullanmadım...

anka5106

🏅Acemi Tasarımcı🏅
template hatta ben bunu online alışveriş sitesinde uygulamak için bakıtm ama kullanmadım...

arkadasim psd si var ben yaptim diyorum anlamiyormusn ?? sacmalamayın lutfen.

crazy_kdr

🌱Yeni Üye🌱
ya arkadaslar siz diyosunuz ya hazır ikonlar kullanarak yapmıs diye bence ikonlara bakyamyın sitenin diger tarafları onemli bence

Phlegm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarım sitesi için oldukça zayıf.
Baştan aşağı değiştirilmeli diyorum.
Kolay gelsin.

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
İconlar hazır. Yani o suratları daha önce ben de kullanmıştım.
Her neyse yorum yapıyorum:

- Gözünüze hoş görünen her fontu kullanmışsınız. Göz zevkini tamamen bozmuş. Bunları gözden geçirin.
- Banner yeşiliyle alt kısımdaki yeşil tonu farklı olmuş. Fon olarak diyorum. Orada kullanmışsınız o yeşili fakat göze çarpmayan kısımlar olduğu için kötü görünüyor.
- Düzensiz olmuş.
- Üstteki linkler de hoş olmamış orada.

Üzerinde çok çalışmalısınız. Bu şekilde yayınlamayın. Bu arada "Desing" değil "Design". Onu da düzeltiverin. ;)

pisico

🌱Yeni Üye🌱
bence güzel olmuş en azından emek harcanmış genellikle bazı sitelerde görüyorum sadece bir yazı değiştiriyorlar link düzenliyorlar ve tasarım bize ait yazıyorlar :D

karaveri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu materyallerle bir site yapacaksan tasarımı uzun tutmamalısın... 900 * 600 bence daha iyi olur tek renk kullanmışsın... bence zemin rengi üzerine daha uyumlu renkler kullanabilirdin... color shimmer ( yanlış yazmışta olabilirim ) adlı programla renk uyumlarına bakabilirsin.... ayrıca global resimlerin olduğu bir flashta kullanabilirsin...

anka5106

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlar için teşekkürler... o kadar zaman gecti aradan şimdi yeni şeyler ogrendikce sizlere hak veriyorum... cok daha başarılı çalışmalar yapmaya başladim. bu taasrimi gorunce gülüyorum bunu ben mi yapmışım diye :) ama tasarimcilik hayatimin ilk aylarinda yaptigim bi tasarım oldugu için kendimi de tebrik etmeyi unutmuyorum .