Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tasarım'ın tasarımı [dergi kapağı]

@RAS

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar öncelikle sizin gibi grafikerle tanıştığm için çok memnunum, bu sitede daha da profesyonel bi grafiker olacağıma inanıyorum grafiker arkadaşlarım banayardımcı olurlarsa sevinirim.

Tasarım tasarımı :) Bi dergi kapagına çok yakışacak :D

trkyapmgrafikana1li3.jpg

Benzer konular

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
bence fotograf güzel arkadaşım ama derginin içerigi hakında hiç bir bilgi yok eksik çok var ama yani sadece fotografı soruyorsan güzel ama grafik tasarımla alakalı bir fotograf degil fotograf dergisi anımsatıyor arkadaşım biraz dergi tasarımı hakkında inceleme yapman lazım başarılar diliyorumm...

du_rock

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dergi grafik tasarım mı güzellik sırlarımı ben ayırt edemedim alakalı maydonozlar kullanmalısın derim ben ;)

mizoo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence hoş olmmıs resımın dergı konusuyla bı alakası yok herhangı bı içerik yok ve grafık tasarım yazısı resmın arkasında duruyor daha ne diyim;)

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
@ras, forumuza hoş geldiniz

Mryers sözlere katılıyorum, tasarım ne demek? her hangi bir dergi için kapak tasarımı nedir? forum içersinde arma yaptığınız zaman çok fazla bilgilere ulaşabilirsiniz.

iyi forumlar

@RAS

🌱Yeni Üye🌱
Amacım bi dergi kapagı tasarlamak değildi, sadece tasarım yazısı altında kadınların güzelleştirildiğini grafik tasarımda kadının güzelleştirdiğimi ve bunun da güzellik (photoshop güzelleştirme) gibi bir derginin kapağını olabileceğini söylemek istedim , ilginiz içn teşekkürler.

ARAS DAĞ rsca@efsanekomutan.org

oBİwAN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hurriyetmatbaasi.com.tr
@ras, aramıza hoş geldiniz

valla ben baya baktım resme ama tasarımla alakalı TASARIM kelimesinden başka birşey göremedim eğer böyle bir dergi kapağı olsaydı büyük ihtimalle o ayki sayı satmazdı çünkü kadın resmi dergi isimini çok fazla kaybetmiş

Lucienne

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fotoğraf öncelikle profesyonel çekilmemiş. Kadının neresini güzelleştirdin? Göz? Dudaklar? Çok kirli duruyor. Cildi de işlem istiyor. Renk dengesiyle de oynanmalı. Böyle tasarım olmaz (kapak soz konusu bile olamaz)

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Canın çok sıkılmış olmalı :)
Yaptığın şey dergi kapağı olması söz konusu bile değil. Gerek kullandığın görsel, dergi adı, olmayan konu başlıkları vs.... falan :) yani dergi kapağı olarak ele alabilcem hiç bişey yok.. Ama bi yerden başlamak lazım dimi.. Devam et elbet çıkar bişeyler, eyer merakın varsa dergi ile ilgili açılan konuları araştırıp incele kardeşim ok . . ;)

art director

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben sadece bi fotograf olarak bakıyorum. kapak tasarımı nerde ki ?

DipLo

🌱Yeni Üye🌱
emeğine sağlık arkadaşım, ama biraz daha emek harcarsan daha iyi şeyler çıkarbilir..

iyi forumlar

esmerkral

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslar bana ilginç çanta tasarımı lazım espırılı eğer elınızde varsa paylasırsanız sevınırım

@RAS

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar eleştirilerinizi benimle paylaştığınız için teşekkürler.

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
dayı süper olmuşş emeğine sağlıkk :D demek isterdim ama ortada bişiy yok ki :(

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
ya siz cidden grafikermisiniz yoksa dalga geçmek için deneme falan mı yapıyorsunuz
kadının gözlerindeki kırmızılık bile duruyor onu yok edin önce isterseniz