Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tavsiye..

begumgizem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar sizden bi kaç tavsiye isticem umarım yardımcı olursunuz..
bitane gemi taşımacılığı yapan bi şirketin sitenin tasarımını yapıcam nasıl bişi olabilir acaba..sabahtan beri araştırıyorum düşünüyorum delirmek üzereyim bişi bulamadım acaba nasıl bişi olabilir??

Benzer konular Forum Tarih
V Php, Asp, Perl, Html 0 675

Benzer konular

Ömer DEMİRBAŞ

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu sektörle uğraşan firmaların web sitelerine bakmışsındır bunlardan esinlenerek kendi çıkartıdığın konsepti buraya eklersen herkes görüşlerini bildirir. En iyisini yakalamaya çalışırsın. Bu senin için iyi bir avantaj olur.

begumgizem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tonlarca siteye baktım ama hepsi berbat olduğundan hiçbirinden bişi alamıyorum..
powerpoint animasyonlarını koymuşlar siteye site die yediriyolar..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
tonlarca siteye baktım ama hepsi berbat olduğundan hiçbirinden bişi alamıyorum..
powerpoint animasyonlarını koymuşlar siteye site die yediriyolar..

Öyle ise işiniz daha kolay...

Tasarımcıysanız diğerleri de "berbat"-sa demekki bir "tasarımcı"nın elinden çıkmamıştır. Sizin yapacağınız amaca hizmet eden ve şık duran bir tasarımla diğerleriyle arada ki farkı açmak için ortaya bir şey koymaya başlamanız çok daha kolay.

Fakat işte ben bunu düşünemiyorum diyorsanız. Öyle ise tasarımcılığınız nerede?

begumgizem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sayfaya koymam grekenler oakdar kısıtlı materyalki inanın bişi olmuyo..
fazla sert oldunuz..!!

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Flash ve ıllustrator biliyorsan ilk oalrak bir intro yapmakla başlayabilirsin bir gemi yaparsın ıllustratorde sonra yükler çizersin girişte onlar gemiye talınır böle bir animasyon oalbilir sonra geminin güvertesine menüleri koyabilirsin weya yüklere tıklanıldıgında içinden menüler çıkabilir sonra gerekli bilgileri yerleştirirsin kolay gelsin.

smx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sredesign.com
flash kullanabiliyorsan, tam ekran flash çalışması yaparsın, arkaplanda şirkete ait güzel resimler yerleştirirsin ve hafiften alphası düşerek diğer resme geçer, sonra sol alt kısma logoyu ufak bi şekilde yerleştirirsin, logoya bitişim bi şekilde anasayfa, kurumsal, galeri vb. butonları sıralarsın, içeriklerini de sola dayalı ve logonun üstünde duracak şekilde yerleştirirsin....

eğer kullanamıyorsan, dreamweaver da sayfanın yarısını firmaya ait resimleriyle, diğer yarısını da buton ve içerikle doldurursun, sade bi çalışma ortaya çıkar.....

yabancı gemi taşımacılığıyla ilgili sitelere de göz atmanı tavsiye ederim.. eminim beğendiğin ve esinlenebileceğin bi çalışma ortaya çıkacaktır.. iş çok acil ve önmemliyse özelden xtra yardımcı olabilirilm

kolay gelsn