Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

TedarikçidenAl logo çalışması

paytar38

🌱Yeni Üye🌱
logomo8wk6.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
forum kuralları
2:cool: Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Harf hatanıza dikkat etmelisiniz

onuss

🌱Yeni Üye🌱
guzel bir çalışma olmus ancak baskıya cok uygun değil sadece web olarak düşünmemek lazım.

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
guzel bir çalışma olmus ancak baskıya cok uygun değil sadece web olarak düşünmemek lazım.

pardon arkadaşım anlayamdım neden baskıya uygun değil gayetde basılabilir bi çalışma trigromide basılabilir ekstra özel boya alınarakda basılabilir U.V. olarak serigraftada her malzemeye basılabilir... lütfen forum içerisinde yanlış bilgi vermekten çekinelim iyicene araştırıp öyle yazalım çünkü bir çok insan buradan bilgi edinmektedir...

creative_087

🌱Yeni Üye🌱
bu logoyu matbaada dijital baskıda serigrafta aklınagelebilecek her tür baskı çeşidinde makinasında bu renk kalitesinde basılabilir arkadaşım matbaa ile ilgili biraz bence bilgi edinmen gerekior cmyk dan bu iş çıkar en olmadı pantone kataloğuna bir göz at bakalım bunun gibi kaç ren var ... yanlış bilgi vermeyin lütfen

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
bu logoyu matbaada dijital baskıda serigrafta aklınagelebilecek her tür baskı çeşidinde makinasında bu renk kalitesinde basılabilir arkadaşım matbaa ile ilgili biraz bence bilgi edinmen gerekior cmyk dan bu iş çıkar en olmadı pantone kataloğuna bir göz at bakalım bunun gibi kaç ren var ... yanlış bilgi vermeyin lütfen

İyide bu işte matbaa çok geri planda. belliki bu zati bir sanal sitenin logosu olacak. cmyk çok şart değil çünkü sanal alem rgb den ibarettir.