Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

teknokom amblem

Gkc

🌱Yeni Üye🌱
teknokom bilişim netwok firmasıyla ilgili bir çalışma fiyatta anlaşamadık satmadım 3 gün önce aradılar farklı bir logo yapılması karşılığında istediğim fiyatı vericekleri söylendi ( ne kdr doğru bilemiorum tabi ) ama logoyu herkes beğendi b ben beğenemedim b eksiklik var nedir arkadaşlar yardımcı olur musunuz bana ?
teknokomlogotypexf4.jpg

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
valla bende beğendim.illa bi eksik var diye arıyorsan soldaki mavi ve gri dalgalardan gri olanının iç kısmına aynı kalınlık oranını takip eden siyah bi şerit ekle derim.

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
teknokomlogotypexf4.jpg
[/QUOTE]

alttaki siyah yazı sanki rahatsız ediyo gibi karakteri ve rengi bi değistir istersen bide öyle bak...;)onun dısında gayet iyi bi çalısma bence...

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk göze çarpan pualified It Services fontu onu değiştir bence.

Gkc

🌱Yeni Üye🌱
hmmm yalnız bişi dicem arkadaşlar yazı fontlarında değişiklik yapmamam istendi yani onları ben seçmedim seçili geldiler :D müşteri iştee ne desen yok bnm dediğim olucak diyorlar:D

grafikci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
peymane arkadasa katiliyorum sanirim senide rahatsiz eden alttaki siyah yazi onunla biraz oynarsan içine sinecektir. ama geneli güzel olmuss ellerine saglikk...

grafikci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
o zaman alttaki yazinin rengini degistir daha sempatik gözükür ;)

drummer91

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
acaba teknokomun t si büyük olmicak mı..?:S

ayşe özmen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logo hk.

bence yazılarda sorun yok. logoda yukarı doğru dönen gri alan gözü rahatsız ediyor. sağdaki mavi alanı çoğaltıp gri rengi verdikten sonra arka plana at biraz da yukarı doğru al yani oyna bakalım ne olacak. o zaman göz rahatsız olmaz diye düşünüyorum

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
qualified ıt services yazısını gri yap yukardaki gibi başka hiç bişeyi yok maşşalah bumudur budur edline sağlık gayet kurumsal bi logo çalışması yapmışsın