Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

templatemonster iletişim formu

gurkan34

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar hayırlı akşamlar ücreti karşılığı aldığım templateyi herşeyini editledim fakat iletişim formundan bir türlü tanıttığım meaile meail gönderemedim contact.xml diye bir dosyadan bütün bilgileri editleyebiliyorum fakat biryerde sendform.php diye bir dosyaya bilgimi gönderiyor yada bilgimi alıyor anlayamadım contact.xml içinde sendform.php dosyası cağrılıyor ama o dosyayı bulamadım birtürlü yok dosyaların içinde bana yardımcı olabilecek bir abimiz bir kardeşimiz bir akranım varmıdır acaba saygılar sunuyorum şimdiden hayırlı geceler.

mornatari

🏅Acemi Tasarımcı🏅
flashın php gönderebilmesi mümkün değil ancak php üzerinden gönderebilir ki burdada sendform.php oluyor. satın alırken baktın mı php dahilmiymiş? yazıyo ya psd dosyası şusu busu paketin içinde olanları. dahil dedilerde çıkmadıysa firmaya yaz.dahil değilse bi php form bulup bağla flasha. bi de serverın php destekliyormu? asp ise php çalışmaz mesela.

gurkan34

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım işte firma bana php dahil degil dedi fakat ben butun sistemi kurdum ve müşteriye teslim ettim ve birdaha yeniden yeniden başlamak istemıyorum xml sayfasıyla ortaklasa çalısıyor bu php dosyası sanırım acaba xml dosyasının içerigini buraya kopyalasam bir bakarmısın ona uygun php olabilirmi

gurkan34

🌱Yeni Üye🌱
<?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?>

<page>

<head>

<title><![CDATA[iLETiSiM]]></title>

</head>

<body>

<line>

<formPanel file="php/sendForm.php" width="616" height="0">

<title><![CDATA[MESAJ iLETiN]]></title>

<text><![CDATA[Aşağıdaki formu kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizden haber bekliyoruz.]]></text>

<field>
<label><![CDATA[isim*:]]></label>
<field type="single" restrict="a-z A-Z" width="320" required="yes" />
</field>

<field>
<label><![CDATA[E-mail*:]]></label>
<field type="single" restrict="a-z A-Z 0-9 - _ @ ." width="320" required="yes" />
</field>

<field>
<label><![CDATA[Telefon:]]></label>
<field type="single" restrict="0-9" width="320" required="no" />
</field>

<field>
<label><![CDATA[Konu*:]]></label>
<field type="single" restrict="" width="320" required="yes" />
</field>

<field>
<label><![CDATA[Yorumlar*:]]></label>
<field type="multiple" restrict="" width="320" height="120" required="yes" />
</field>

<sendButton><![CDATA[Gönder]]></sendButton>

<clearButton><![CDATA[Sil]]></clearButton>

<messages>
<incomplete><![CDATA[Tüm gerekli alanları doldurun.]]></incomplete>
<sending><![CDATA[Gönderiliyor,lütfen bekleyin...]]></sending>
<success><![CDATA[Mesaj gönderildi.]]></success>
<error><![CDATA[Bir hata var. Lütfen yeniden deneyin.]]></error>
</messages>

<email>
<receiver>duslersokagiturkuevi@gmail.com</receiver>
<sender>KONUK</sender>
<subject>Mesaj İletisim</subject>
</email>

</formPanel>

<textPanel width="270" height="0">

<title><![CDATA[Bilgi]]></title>

<text><![CDATA[Veya bize ulasmak için asagıdaki bilgileri kullanabilirsiniz:<br /><br /><ul><li>Adres: <body4>BAGDAT CAD.ÖZDERiCi iSHANI NO:155 YUSUFPASA MALTEPE/iSTANBUL</body4></li><li>E-mail: <body4><a href="mailto:duslersokagiturkuevi@hotmail.com">duslersokagiturkuevi@hotmail.com</a></body4></li><li>Tel: <body4>REZERVASYON:0216 459 19 99</body4></li><li>Facebook: <body4><a href="https://facebook.com/duslersokagicafebar">https://facebook.com/duslersokagicafebar</a></body4></li></ul>]]></text>

</textPanel>

</line>

</body>

</page>

Caqatay

🌱Yeni Üye🌱
supporta mail at cok güzel ilgileniyorlar.sorun cüzülemezse autorla dahi iletişim kurmanı saglıyorlar templatemonstere sor sen

gurkan34

🌱Yeni Üye🌱
meail attım dönen olmadı bana arkadaşım bunu kendim nasıl çözerim muhakka başkası aynı sorunu yaşamıştır yada php bilen biri bunu bilir xml de bölümler oluşmuş sendform.php kısmına bunları gçnderiyor diye tahmin ediyorum fakat okadar cok php meail form denedimki nasıl olması gerekiyor nereye atılması gerekiyor bilemedim meail adresi gmail hotmail olması farkediyormu yada site meailimi kullanılması gerekiyor fikirlerinize ihtiyacım var yani dostum yada bu send.php dosyasının yanında başka bir dosyamı olması lazım

fatihkaradeniz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
maili göndermek için php dosyasının olması lazım xml ile mail gönderemezsin zaten demişşin gondermek istediğinde xml send.php sayfasını çağırıyor diye olmayan sayfayı çağırdığı için hata veriyor tepmlateyi aldığın siteyi verebilirmisin ?

Caqatay

🌱Yeni Üye🌱
daha önce activeden.net ten aldıgım bir sablonun sendmail.php si var bende.

ilk etapda bende becerememiştim daha sonra supporta ticket actim ve smtp ayarlarının ne şekilde olacagına dair bilgi aldım.Eğer elinde sendmail.php yoksa garip bi durum activedene ticket aç nasıl ilgilenmezler 2 saati geçmeden cevap geliyor bana.
bendeki mevcut sendmail.php böyle başlıyor
<?php

//the message will be sent to this e-mail address...
$destemail = "customer@mail.com";
$autoResponder = "responder@mail.com";

bronzegrafix

🌱Yeni Üye🌱
bana acil

arkadaşlar bana acil vektörel ve süper güzel zeminler bulabileceğim ve değişik kenar süsleri bulabilceğim siteler biliyorsanız verebilirmisiniz

gurkan34

🌱Yeni Üye🌱
arkadasım sendeki sendform.php dosyasını bana gönderebilirmisin yada içerigini buraya yapıştır ben ordan alim cok makbule gecer kafayı kıracam

Caqatay

🌱Yeni Üye🌱
benim göndermem doğru olmaz sonuçta senin activedenden lisanslı alıp almadığını bilmiyorum.activeden supporta ticket aç çok daha kesin ve hızlı sonuç alırsın

gurkan34

🌱Yeni Üye🌱
çagatay varya süper çözümcü arkadaşsın benim lisanslı alıp almamla ne alaksı var php dosyasının yaw koca site bir php dosyasıyla oluşmuyor dostum seninki devede kulak yani sen hic netten görsellerden font alıp kullanmıyormusun sen bütün yazı fontlarını kendinmi yapıyorsun bukadar dogru duruyorum ayağı yapmayın verirsen sevinirim vermezsende canın sagolsun kardeşim ben konunun başlıgındada ücreti karsılıgında aldığım demişim demi canım kardeşim senden bir yazılımın şifresini istesem haklısın ama be canım kardeşim bukadarda olmazki pinpiriklik

Caqatay

🌱Yeni Üye🌱
konunun internetten bişey indirip kullanmaylan alakası yok.koca site bir php dosyasıyla oluşmyor derken ne demek istedin ?.pinpirilik yapmıyorum 5 gün önce buraya konu açana kadar 5 saat önce activedene bi ticket açsan şimdiye kadar problemini 5 kere çözmüştün bende bundan eminim.

Lisanslı aldığım bi şablonun dosyalarını paylaşmam doğru olmaz diyorum pinpirilikle hiçbir bağı yok doğru olan bu çünkü

gurkan34

🌱Yeni Üye🌱
ah be güzel kardeşim ben yazdım adamlardan cevap gelmedi kaç defa

gurkan34

🌱Yeni Üye🌱
peki kardeşim ozman bana php form meail gönderme olayını nasıl yapmam gerektiğini söylermisin cünki birazdan ambulans gelip beni bakırköye götürecek vicdansız cagatay:d