Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tesisatçı için logo (yılmazlar tesisat)

yilmazlar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhab arkadaşlar. babamın sahibi olduğu tesisatçı için üç tane logo denemesi yaptım. acaba hangisini kullanmalıyım. ilkinde tesisatta en çok kullanılan ingiliz anahtarı üzerine bir denemem oldu. ikincisinde ise daha çok psikoloji odaklı postmodern tarzda çalıştım. üçüncüsünde ise müşterilerin daha çok hoşuna gitmesi açısından tabancaya benzetmeye çalıştım (bizim müşteriler kurtlar vadisi izler de)

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
hoca 3 ude olmamis ve sanirim rgb calismissin. Cok karisiklar ayrica 2. logonda psikolojik herhangi bi unsur yok. 3. dede kurtlar vadisini animsatan birsey yok. 1. de anahtar yamuk font secimi yanlis. Daha dogrusu font secimi hepsinde yanlis.yeniden gozden gecirmeni tavsiye ederim kolay gelsin

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tesisatta Son Nokta... Tasarımda da..:)

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok iyimser bakamayacağım arkadaşım.
logo vasıflarında bir şey göremedim.
saygılar.

yilmazlar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hoca 3 ude olmamis ve sanirim rgb calismissin. Cok karisiklar ayrica 2. logonda psikolojik herhangi bi unsur yok. 3. dede kurtlar vadisini animsatan birsey yok. 1. de anahtar yamuk font secimi yanlis. Daha dogrusu font secimi hepsinde yanlis.yeniden gozden gecirmeni tavsiye ederim kolay gelsin

daha bunlar taslak hali st_anger eleştirilerin için sağol göz önünde bulunduracağım.

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
hoca sen benim ilk tavsiyemi dinle lutfen bak yalvariyorum logo kitaplarina bi bak gercekten ya cidden ben cok faydasini gordum sende goreceksin.

ozzup

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım bundan önceki çalışmanızada baktım, (ajans olan) bence bi matbaa'da yada ajans'ta geçir yaz tatilini.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Olmamış desem yetersiz hiç olmamış. Logo konusunda biraz araştırmaya ihtiyacın var bence

yilmazlar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
beni değilde logoları eleştirecek, "şöyle olsa daha iyi olurdu" diyecek olan yokmu hiç?

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
kimse seni eleştirmiyor sadece sana öneride bulunuyorlar. bazı logolar vardır bir kaç düzeltmeyle iş görür hale gelir bazı logolar vardır düzeltmektense sıfırdan çalışmak adaha iyidir. gördüğüm kadarıyla sana tavsiyeler verilmiş bence uymalısın. saygılar.

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
kimse seni eleştirmiyor sadece sana öneride bulunuyorlar. bazı logolar vardır bir kaç düzeltmeyle iş görür hale gelir bazı logolar vardır düzeltmektense sıfırdan çalışmak adaha iyidir. gördüğüm kadarıyla sana tavsiyeler verilmiş bence uymalısın. saygılar.

katılıyorum düşünceni aynıyız zaten

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
beni değilde logoları eleştirecek, "şöyle olsa daha iyi olurdu" diyecek olan yokmu hiç?

Tabiri caiz ise 'Ajdar'ın çikita muz şarkısı' gibi olmuş
Bana kalırsa güçlü ve estetik bir karakter ile "yılmazlar" yaz
daha profesyonel olur saygılar...