Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tpografi çalışmam sizce nasıl?..

mine48

🌟Usta Tasarımcı🌟
adammew8.jpg

yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

Benzer konular

mine48

🌟Usta Tasarımcı🌟
pardon ama nereye koymam gerekiyoduki? (yanlış bir yere koyduğumu sanmıyorum...)

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
tipografik oge goremedim de. onun icin oyle sordum. ortadaki vectoral bolum cok daha on planda gorunuyo. (onun icinde tipografik biseyler gizli degil tabi degil mi :) )

mine48

🌟Usta Tasarımcı🌟
:smile: ortadaki şeklide harfleri oynayarak çıkardım dikkat ettiysen

mine48

🌟Usta Tasarımcı🌟
ortadaki bölümde gözleri, b ve p den oluşturdum. tabi b harfini biraz fazla oynadım pek belli değil ama p harfi belli. göz bebekleri o harfinden, kaşlarını l harfini oynayarak yaptım, ağzınıda c harfinden yaptım. ama c harfinide biraz fazla oynadım.

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
Evet simdi gorebildim:)
Yalniz yinede konunun yanlis yerde oldugunu dusunuyorum. Tipografi baska bir sey cunku. Yani karekterleri deforme etmek yada imgesel karekter cizimi yapmaktan biraz daha farkli. Mesela en azindan ortada bir font olmasi gerekiyor. Harflerin ic ve dis alanlari, birbirine orani, zemin spesifikasyonlari belli standartlara bagli olmali.

mine48

🌟Usta Tasarımcı🌟
görebildiğine sevindim:) bencede tipografi en kısa şekliyle yazı karakterlerinin istenilen şekilde kullanıldığı çalışmalardır. bu çalışmalarda büyüklü küçüklü harfler ve farklı resimlerde kullanılabilir diye düşünüyorum. Ayrıca harfleri kendim çizmedim hazır karakterler üzerinde oynadım

kasvera

🌟Usta Tasarımcı🌟
mrb mine çalısman güzel hoş ve sade olmuş