Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Transparan Sorunu ?

zafr.77

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar çalışma Illustratorda yapılmış fakat ıllustrator bılmıyorum ben photoshop ve corel draw bılıyorum burda ne yapılmış nasıl bir işlem yapılmış ıllustratorda ? Corel drawa aktardıgımda bozuluyor, corel draw da nasıl aynısını yaparız yardımcı olurmusunuz ?

Benzer konular

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
corelle yapacağım diye uğraşmayın, zaten corel bu transparan işlerini yapsa da film alırken sıkıntılar yaratabiliyor. illustratorde açın. PDF x4 yapın ve bunu filme yollayın. yok illa corele çekicem, orda montajlayacağım diyorsanız, illustrator dosyasını fotoşopta açın. resim olarak kaydedin. Bu iş kabaca, Screen 75 ile geçirgenlik verilmiş beyaz bir zeminin convert edilmiş yazılar yardımı ile oyulması ile yapılmış... ha corel'de bu nasıl yapılır bilmiyorum. ama ai de ya da ID de en çok 3 dakikalık bir iş.

zafr.77

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corelle yapacağım diye uğraşmayın, zaten corel bu transparan işlerini yapsa da film alırken sıkıntılar yaratabiliyor. illustratorde açın. PDF x4 yapın ve bunu filme yollayın. yok illa corele çekicem, orda montajlayacağım diyorsanız, illustrator dosyasını fotoşopta açın. resim olarak kaydedin. Bu iş kabaca, Screen 75 ile geçirgenlik verilmiş beyaz bir zeminin convert edilmiş yazılar yardımı ile oyulması ile yapılmış... ha corel'de bu nasıl yapılır bilmiyorum. ama ai de ya da ID de en çok 3 dakikalık bir iş.

Ama corelde yapmak zorundayım çünkü bir tek model değil bu bundan yüzlerce model var yani kodları falan değişecek o yüzden alt yapısının sağlam olması gerekiyor ki ilerde sıkıntı çekmemeliyim.

https://s2.dosya.tc/server13/VNaf3U/muro.rar.html linkte vereyim sorunu dahada iyi anlarsınız ?

Son düzenleme: