Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Türk kahvesi

patraclos

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yine hayali bir firmaya ait çalışmamı sizlerle paylaşmak istedim. Yorumlarınızı bekliyorum. Sevgi ve saygılarımla.

sultanbt7.jpg

Benzer konular

covenantt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.flickr.com
İyi akşamlar öncelikle ben bu siteye yeni üye oldum ve tecrübe puanım yok ne kadar dediklerim sizi ilgilendirir bilmem ama 3. sınıf grafik tasarım öğrencisiyim . Öncelikle renkler konsepte uymuş ve güzel duruyor ben kahvedeki türk bayrağını sindiremedim uymadığını düşünüyorum aşırı milliyetçi kaçıyor. Birde alttaki motifler sanki biraz fazla oymalı kakmalı gösteriyor ambalajınızı zaten sultan yazısı ve altındakiler yeterli üstüne biraz daha uğraşılsa güzel olabilir .

Başarılar dilerim ... :)

patraclos

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İyi akşamlar öncelikle ben bu siteye yeni üye oldum ve tecrübe puanım yok ne kadar dediklerim sizi ilgilendirir bilmem ama 3. sınıf grafik tasarım öğrencisiyim . Öncelikle renkler konsepte uymuş ve güzel duruyor ben kahvedeki türk bayrağını sindiremedim uymadığını düşünüyorum aşırı milliyetçi kaçıyor. Birde alttaki motifler sanki biraz fazla oymalı kakmalı gösteriyor ambalajınızı zaten sultan yazısı ve altındakiler yeterli üstüne biraz daha uğraşılsa güzel olabilir .

Başarılar dilerim ... :)

Öncelikle aramıza hoş geldin. Yorumun için çok teşekkürler. Ay ve yıldız için aşırı milliyetçi yorumuna ve sindirememene katılmıyorum belirtmek istedim. Herhalde böyle söylemek istemedin. Ay ve yıldızı koymamdaki amaç sadece Türk kahvesi imajını simgesel olarak vurgulamak istememdi olup olmaması tartışılabilir.

duzenin7ceddine

🌱Yeni Üye🌱
merhaba. renkler çok güzel fakat fincan fotoğrafı pek net değil.sultanın font seçimi güzel fakat uygulanan efekti pek beyenemedim. türk kahvesi efekti tuhaf durmuyormu? + arkadaşın dediği ayyıldız benimde pek hoşuma gitmedi.

elinize sağlık

covenantt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.flickr.com
Yok yani sindirmekten kastım o dğeil :D heyecan yaptım ilk yorum diye sanırım bu ambalaja yakıştıramadım uymadığını düşünüyorum diye yoksa dediğin gibi tartışılır tabi ... :)

patraclos

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
görüşlerinizin ışığında ufak değişiklikler sonucunda çalışmamın 2. hali

sultan2ej5.jpg

minerva00

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hortkulukavcisi.com
Elinize sağlık bu son hali daha iyi duruyor.
İlk çalışmadaki ay-yıldızın göze batması bence kahvenin kendisinden olmayışından kaynaklanmış. Yapıştırma olduğu için.

sermavi

🌱Yeni Üye🌱
elinize saglik güzel olmus ama o fincanin rengi bana çok açik renk geldi krem rengi olma daha iyi olmazmiydi daha soft renkler