Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

:) Türkçe Olimpiyatları Logo Calışmam

emre.coskun.67

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm arkadaşlar türkçe olimpiyatları için tasarladığım logo....

trkceolmpiyatlariru1.jpg

Benzer konular

vestanbul

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.vestanweb.com
selamun aleykum. Font çok yerinde. Konuşma balonu fikri de güzel. Ama daha orijinal şeyler düşünülebilir.(Olimpiyat halkaları çok klasik oldu).

Bu "logon başarısız" demek değil tabi.

Ellerine sağlık başarılar.

konuralpd

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dreamturks.net
olimpiyat halkaları diyosun adam türkçe olimpiyatı diyor sen atletizm olimpiyatlarına bağlıyorsun

selmanist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. Emre coşkun kardeşim logo çok güzel ama üste doğru dengesiz (kötü anlamda söylemiyorum) bi daralma var. Bence konuşma balonlarının arasını biraz daha açarak tam bir dikdörtgen yakalayıp bütünlüğü sağlayabilirsin. Bu sayede sarı, kırmızı ve mavi balonların kesişim yerleri de daha belirgin olur. Bunun dışında fikir çok hoşuma gitti. Başarılar :)

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Konuşma balonları ve renklerinden dolayı bana ilk baktığımda Google Talk Logosunu çağrıştırdı..:) Ve "Selmanist" arkadaşımızın öneriside hoş olabilir..
google%20talk%20GI.jpg

selmanist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Teşekkür ederim barisk. Google benim de aklıma geldi aslında ama yine de fikir özgün hoşuma gitti :)

kycdizayn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
olimpiyat halkaları diyosun adam türkçe olimpiyatı diyor sen atletizm olimpiyatlarına bağlıyorsun

normalde türkçe olimpiyatlarının logosunda halkalar vardır.Siz atletizm olimpiyatlarına nasıl bağlıyorsunuz ? Atletizm olimpiyatlarına dair bi logo mu var elinizde ?

öznuröz1

🌱Yeni Üye🌱
olimpiyat logolarını illustrator cs 3 programında nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim:) yaplış şeklini