Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Turkuaz Cafe el ilanı ve menü çalışması

kalles

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar.
Öncelikle grafiker olmadığımı belitmeliyim sanırım.Ben daha cok yazılım işiyle ilgiliyim.Hatrını kıramayacağım bir arkadaşım kendi kafesi için rica edince ben de kıramadım ve böyle bir tasarım hazırladım.Eminim birçok hata vardır.Eksikler ve hatalarımı söylerseniz memnun olurum.

Herkese ilgisi için şimdiden teşekkür ederim.Bu arada ben Bakü'de yaşayan bir Türküm.Grafiker arkadaşların rusça font veya metinlerle ilgili sorunları olursa elimden geldiğince yardımcı olurum.çünkü Türkiye'de yazılan rusça baskı işlerinde birçok komik yanlışlar oluyor.

jlnvv.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

iksir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çalışmanız görünmüyor.

dual_head_eagle

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Fotoğrafların dekupesi biraz daha özenli olabilirdi gibime geldi birde yemek fotoğraflarının herbirinin ışık oranı farklı gibi sanki.. Göze biraz tuhaf görünüyor.

Yemek fotoğrafları üzerinde durursanız ve biraz daha değişik yerleştirirseniz daha güzel görüneceği kanısındayım.

Tatlılar adlı başlıkta bir nokta var.
İçecekler adlı başlıkta İ harfi çok ayrı gibi
Döner başlığının solundaki renk değişik

Uzmanlık alanınızın grafikerlik olmamasına rağmen bence başarılı. Elinize sağlık.

sdfg

🌱Yeni Üye🌱
Fotoğraf çekimini bir tarafa atarsak,
1. Tatlılar bölümündeki sarı şeridin üzerinde bir siyah nokta unutulmuş.
2. Yemek tabaklarının havada uçuyormuş gibi bir görüntüsü var daha derli toplu olabilir.
3. Fiyat bölümünde ortada yazan "hızlı servis" karakterini değiştirmelisin. Okunmakta güçlük çekiliyor.
4. Fotoğrafların altında kalan vectorel çizim ise sanki tasarımı daha oturtulmamış bir hava vermiş yarım kalmış bir iş gibi! Ya bir şerit kenarına onlarla süsleme yapın ya da fotoğraflar çizimin üzerinde uçuşmasınlar.

Emeğine sağlık yeni başlayan birisi için yinede başarılı biraz daha vakit ayırırsan daha iyi sonuçlar elde edebilirsin.

kalles

🌱Yeni Üye🌱
Yorum yapan tüm arakadaşlara teşekkür ederim.
Herkese iyi çalışmalar.
Her gününüz bir önecekinden iyi olsun!

fyratsahyn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.fezasanat.com
Gayet sade ve başarılı bir çalışma olmuş. Müşterilerin kafalarını karıştırmayacak türden olmuş. Emeğinize sağlık