Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Typo Betty

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
betty5uv0.jpg

Benzer konular

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Aslında konsept olarak güzel bir çalışma ama Betty'e biraz daha özenseymişsiniz çok daha şık olucakmış..Birde BETTY yazan font diğerlerine uymamış..Çalışmada biraz blurluk var sanırım oda o fontu daha kötü göstermiş..Başarılar..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışma sizemi ait?

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
émmst bu anlamda yaptığım ilk çalışmadır,aslında blur kullanmadım ama biraz karakterler arasında boşluktan dolayı belki soluk görünüyordur birde renk tonlarından.Teşekkür ederim yorumun için bir dahaki sefere daha dikkatli olucam:)

Çalışma sizemi ait?

Evet çalışma bana ait,tipografi ile ilgili burda çok güzel örnekler gördüm ve daha önce bu konuda bilgim yoktu ilk kez denedim,bu gece minik bi bebekle başbaşaydım uyutmadı sağolsun bende bu çalışmayı yaptım.

güzel çalışma:D

Teşekkürler wwaslıww,denemeni tavsiye ederim oldukça keyifliymiş.

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
denemeyi çok isterim ama pek bi bilgim yok bu konuda mesela hangi programı kullanıosunuz?::Dgibi

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Forumda tipografi ile ilgili bi bölüm var bence orayı okursan çok faydalı olacaktır,ben photoshop ile yaptım mesela.

Holysin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben hatayı persivektif olarak görüyorum bence biraz boyutlandırsaydın kavis büyüklü küçüklü yazsaydın daha ii olurdu sanırım

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben hatayı persivektif olarak görüyorum bence biraz boyutlandırsaydın kavis büyüklü küçüklü yazsaydın daha ii olurdu sanırım

Evet durağan olduğunun farkındayım ama ilk olduğu için fazla cesaret edemedim,ama sevdim bu şekilde çalışmayı diğer denemelerimde bahsettiğin şekilde denicem mutlaka.teşekkürler.