Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

typo yapmaya çalıştığım ilk çalışmam

halilkayrak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dipnotiletisim.com
tipografihz5.jpg

Buda İlk denemem. ilkgözağrım )) içindeki metin aklıma gelen ilk sözlerdi biraz uyumsuz oldu sanırım. Herşey geliş(mek)tirmek için..

Yorumlarınız için teşekkür ederim

Benzer konular

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel oturtmuşsun yazıları ama gecen çalışmanda da yazmıştım bunda da soyleme gereği duyuyorum renkler gene olmamış daha canlı renklerle çalışsan emin ol daha iyi iş cıkaracaksın emeğine sağlık

ozlemgrfk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel bi çalışma olmuş arkadaşım, benim de hep içimde var şu tipografi çalışmak ama işte bir türlü fırsat bulamıyorum ama yazılar filan çok güzel oturmuş
yanlız bencede renkler olmamış neden pastel değilde canlı cıvıl cıvıl renkler kullanmayı denemiyorsun:wink:

emeğine sağlık...

halilkayrak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dipnotiletisim.com
çok güzel bi çalışma olmuş arkadaşım, benim de hep içimde var şu tipografi çalışmak ama işte bir türlü fırsat bulamıyorum ama yazılar filan çok güzel oturmuş
yanlız bencede renkler olmamış neden pastel değilde canlı cıvıl cıvıl renkler kullanmayı denemiyorsun:wink:

emeğine sağlık...

Şu sıra cıvılcıvıl renkler çokmoda fıstık yeşili, turuncu, kıPkırmızı v.s. ama pastel renkler benim gözümü pek yormuyor, beğeniyorum.. Birde 'Aynası İştir Kişinin' derler ya benimde ruh halim biraz pastelleşti sanırım :) varmıyım yokmuyum bilmiorum yaptığım çalışmalarada yansıyor işte böyle :/ değerli yorumun için çooook teşekkür ederim canım saol :)

gülüm352 teşekkür ederim..

mavi gül

🌟Usta Tasarımcı🌟
elinize sağlık güzel olmuş. ben hep tipografiyle uğraşmak istedim tam başladım sonra bırakmak zorıunda kaldım bazı nedenlerden dolayı. şimdi çok istiyorum ama pek vaktim olmuyor malesef inşallah ilerki zamanlarda gene tipografide size katılacağım....

halilkayrak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dipnotiletisim.com
'Başlamak bitirmenin yarısıdır' derler ya hep ama bazen hiç bitmiyor, yada bitürlü Tamteslimiyetlebaşlayamıyoruz :) bendeyeniyim typoda. günün24 saatinden çaldığım her anımı ayırmaya çalışıorum bu işe uzun zamandır düşünüyorum ama geriye dönüp bakıyorum hiçbirşey yapmamışım. Bu iş çok keyifli buyüzden çok ilgi, bilgi düzenli çalışma, uygulamalarr v.s.. istiyor, eksik kalıyorum..

Yorumun için teşekkür ederim saol.

Son düzenleme:

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel çalışma fakat biraz daha uyumlu renkler kullanabilirdin