Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

UC-Logic WP8060

bangez

🌱Yeni Üye🌱
Yakın zamanda WP8060 tablet edindim.Yalnız çizimlerde biraz sorun yaşıyorum.Kalemi çok fazla bastırmam gerekiyor ve aynı basınç seviyesini koruyamıyorum.Kalemle cebelleşirken de öndeki tuşlara basabiliyorum buda çizimi duraksatıyor ve geri toparlamam vakit alıyor.Kalemi bastırmam ile ilgili sorunu çizim programından mı (ArtRage) yoksa farklı bir yoldan mı çözebilirm eğer bunu çözersem diğer sorunlarında ortadan kalkıcağını düşünüyorum.Şimdiden teşekkürler.

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr

bangez

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler.Bende tabletin cd leri mevcut ama windows7 de sorun çıkartıyor internetten sürücüleri indirdim ama basınç vb. şeyleri ayarlıyacağım programlar kurulmuyor.Nasıl halledebilirim bu sorunu ?

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Merhaba ,

Aşığıdaki videoda basınç ayarlarının tamamını videoda görebilirsiniz
https://www.bascek.com/8495/uc-logic-tablet-ile-photoshopta-basinc-kullanimi/

Logitech veya başka oyuncu mouse ların kurdukları HID driverler ile tabletiniz çakışıyor olabilir mouse klavye programlarını kaldırıp deneyebilirsiniz.

Daha önce eşinizden dostunuzdan deneme amaçlı başka marka tablet kurduysanız sürücülerin kaldırmanız lazım.

Adobe illustrator / artrage / photoshop gibi programlarda basınç duyarlı fırçaları kullanarak testlerinizi yapabilirsiniz.

Sıkıntılarınız devam ederse dist. firmayla iletişime geçebilirsiniz ama sorununuz yazılımınızdan kaynaklanıyor gibi

www.akortek.com dan bilgilerine bakabilirsiniz.

bangez

🌱Yeni Üye🌱
tesekkürler.Kullandığım çizim programından kaynaklanıyormuş.Kurcalarken hallettim :D Yinede verdiğniz bilgiler için sağolun.