Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ucuz Apple laptoplar geliyor

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
applezk4.jpg

Teknoloji dünyası ucuz Apple laptoplara hazırlanıyor
Apple firması tarafından gelecek hafta piyasaya sürülmesi beklenilen yeni dizüstü bilgisayarlardan bir kısmının 800 dolar gibi bir fiyata satışa sunulması bekleniyor.
Times Online haberine göre, Apple tarafından basın mensuplarına gönderilen gelecek hafta salı günü gerçekleşecek olan etkinlik davetiyelerindeki "gözler notebooklara çevrilecek" ibaresi dikkat çekti. Etkinlik firmanın Silikon Vadisi'ndeki merkezinde gerçekleşecek. Teknoloji dünyasında, bu yeni serinin alüminyum kasalı olabileceğine dair söylentiler var.

800 doların altındaki ucuz, ama dayanıklı, kompakt modeller piyasaya sürüldükçe, ucuz dizüstü bilgisayarların pazar payı artmaya başladı. Bazı analistler, şu anki en düşük fiyat olan 1,099 doların aksine, yeni Apple'ların 800 doların da altında bir fiyattan başlamasını bekliyor. Fakat, bu yeni bilgisayarların ultra portatif bir versiyon mu yoksa mevcut Macbook serisinin biraz daha geliştirilmiş hali mi olacağı henüz bilinmiyor. Ayrıca Macbook Pros notebookların da aynı veya biraz daha düşük fiyata satılması bekleniyor.

Liderlik hala Windows işletim sistemine dayanan PClerde olsa da, ikinci sıradaki Mac bilgisayarların pazar payı büyümeye devam ediyor.

Büşra M. Aydın-Zaman Online

Son düzenleme:

SHGİPTAR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bir an önce ucuzlasa iyi olur derim
20 senelik Mac kullanıcısı olarak pc'ye hala alışamadım çünki
Sadece keyif için bile olsa Mac kullanmak istiyorum ben :rofl: