Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ünal Süt Ürünleri Dosya Tasarımı Ortadan Kırımlı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jaNNat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkali önlü dosya çalısması :)
Sizce Hangi Çalışmaya Yoğunluk vermeliyim...?

nal01ea3.jpg

nal02af1.jpg

nal03zw9.jpg

nal04nc7.jpg

nal05go1.jpg

:emo1:

Benzer konular

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
ikinci sıradaki tasarım hoşuma gitti... bana göre onu kullan...
küçük tavsiye... kırmızı alanın köşelerini yuvarlatmadan yap... daha hoş durur düşüncesindeyim...

3509.jpg

kolay gelsin

...

jaNNat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hımm teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
2. çalışma güzel fakat bence zemin rengini birde lacivert olarak dene

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar 2. çalışma demişler.

Çalışmayı incelediğimde arka fon sanırım kumaş. Peki çalışmanın arka tarafı olan yani şuanda sol tarafta ki yansıma da neyin nesi? Kumaş değilmiydi fonumuz?

Bir de artık şu gelişi güzel kullanılan floral desenleri neredeyse her yerde görür olduk. Sizce de öyle değil mi?

Son anda bir şey daha gözüme ilişti.

Kalite Güven Lezzet demişsiniz... Sizce bu kelimelerin arasında imla işaretlerimizden birisinin olması gerekmiyormuydu?

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
bütün bu ürünler dosyada olmaka zorundamı...iç tarafta olsa daha iyi olmazmı...daha çok broşürü andırıyo bu haliyle arkadaşım...

jaNNat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar 2. çalışma demişler.

Çalışmayı incelediğimde arka fon sanırım kumaş. Peki çalışmanın arka tarafı olan yani şuanda sol tarafta ki yansıma da neyin nesi? Kumaş değilmiydi fonumuz?

Bir de artık şu gelişi güzel kullanılan floral desenleri neredeyse her yerde görür olduk. Sizce de öyle değil mi?

Son anda bir şey daha gözüme ilişti.

Kalite Güven Lezzet demişsiniz... Sizce bu kelimelerin arasında imla işaretlerimizden birisinin olması gerekmiyormuydu?

:sleepy: :sleepy: evet haklisiniz

bütün bu ürünler dosyada olmaka zorundamı...iç tarafta olsa daha iyi olmazmı...daha çok broşürü andırıyo bu haliyle arkadaşım...

ürünlerin bu kadar koyma sebebim müsterinin istemesi :sadsmile: kalabalık olduğunun frkndayım :surprised::tongueout:

burcu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben 1.sini beğendim.daha canlı.ama arkada kapakta ürünlerinaltında kullandığınız gölge olmasaymış daha iyi olurmuş gibi....
kolay gelsin:)

gece_ay_isigi_

🌟Usta Tasarımcı🌟
emeğine sağlık ama resimler falan dosyaya çokta iyi durmuyor firmanın isteği sanırım bu, bence 4 birazdaha iyi

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
2. çalışma içlerinde en tutarlısı bence ama biraz gerçek dışı olmamış mı? Perdeye yansıma bu şekilde mi olur? Perde kıvrımlarını yansımada da belirtip opacity i biraz kısmanızı tavisiye ederim. Saygılar.

soldier_159

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım bence 1. çalışma fakat fontta biraz değişiklik yaparsan daha iyi olur çünkü göz yoruyor.

komsukizi105

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben 1 'e daha çok yoğunlaştım çünkü daha akılda kalıcı ve çarpıcı.
2 de güzel ama 1 de kullanılanlar firmayla daha alakalı 2 da restaurant vari yine de güzel

jaNNat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlarınız için teşkkrler arkadaslar....

ctrl+f4

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gölgelendirmeler hatalı bence dikkat çekiyor / ister düzelt yada kaldır/ benim fikrim..

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
Dosya tasarımı bana göre sade olmalı, broşür tarzında çalışmalar olmuş.
Firmayı tanıtan dosya bu kadar görsel kullanılınca dosyalıktan çıkmış broşür havasına girmiştir bile. Hatta ürünlerin altına birde fiyatlar yazılsa fiyat listesi bile olacak neredeyse.
Eminim ki bu kadar görsel sizin değil müşterinizin isteği, ama unutmayalım müşteri istese bile ona doğruyu anlatmak en güzeli.

Logo ve firmanın hangi sektöre hitap ettiğini anlatabilen bir görsel hatta birde slogan dosya tasarımı için yeter da artar bile.

Çalışmalarınızın başlığı dosya olduğu için söyleyebileceklerim bu kadar.

Saygılarımla

karatas1

🌱Yeni Üye🌱
bence dosyayı oluştururken resim kullanma. dosya üzerinde resim kullanmadan grafiksel,estetik çizimler kullanırsan daha hoş ve sade durur.göze hoş gelir.

Pioggia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben burcu arkadaşıma katılıyorum.süt ürünleri için en uygunu 1.çalışma hem renk olarakta daha hoş duruyor.gölgelendirme fikrindede aynen katılıyorum.gölgelendirme olmasa daha iyi olur.zaten resim yoğunluğu çok.bide gölgelendirme ile daha çok boğma işi bence.

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bence en iyisi 1. çalisma... Kırmızı, lacivert, turuncu fon hiçbirşekilde süt ürünlerini hissettirmiyor garip oluyor. Farklı birşey yapmak adına şallara bordürlere gerek yok birinci çalışma üzerinden devam et arkadaşım

Chndgnci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dosya'dan cok brosur gibi olmamıs mı sizce? dosya daha sade ve daha da sade tasarımlarla daha kurumsal olmaz mı?

kasvera

🌟Usta Tasarımcı🌟
daha çok broşüre benzemiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...