Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

üniversite 2. sınıf öğrencisiyim radyo tv okuyorum

reddead

🌱Yeni Üye🌱
foruma yeni kayıt oldum, şans eseri rastladım.
üniversite 2. sınıf öğrencisiyim radyo tv okuyorum
hayalimde kurgu yönetmenliği var bağlantılı olarak 1.5 aydır edius ve after efecks kasıyorum,ediusla aramda fazla bir sorun yok,çabuk alıştım,hatta bir iki güzel iş bile çıkardım.
şu sıralar hocalarımızdan ediusla kurgulamak için ham görüntü bekliyoruz.

sorun kısmı after efeckts le başlıyor.1.5 aydır birbirimizin suratına bakıyoruz.
şuana kadar kendisi bana tepki vermedi :)
eminim bu işi bilen hatta para kazanan birçok arkdaş vardır forumunuzda
şimdi sizden ufak bir ricam var
after efecks e nerden başlamalıyım?
kurcalayarak öğrenmeye çalışmak fazla birşey katmadı açıkcası
bildiğim az buçuk bilgiyide kafamdan sildim ve sizleri dinliyorum.
şimdiden teşekkürler.
edit: after efecks sana fazla gelir,yanlış bir başlangıç olur diyorsanız
daha kolay bir başlangıç için mevcut program tavsiye edebilirsiniz.

Son düzenleme:

aloha34

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vimeo.com
Ben after effects i 1 aydan kısa bır surede kurcalıyarak ogrendım.ama takıldıgım yerler cok oldu bunlarıda tutoriallerle hallettim.Zaten AE anlık efektler oldugundan cok fazla kasmıyor ınsanı ustesuınden gelınıyor mesela bır 3ds max cok daha kapsamlı duruyor.

Bende 1 haftadır 3Ds ye bakıyorum ama senın dedıgın gıbı oda bana oylece bakıyor. :smile: :smile:

Ama sunu soylıyım AE kolaydır bence ondan basla derım.Ama ben henuz para kazanamadım.Adanalı dızısındekı bır patlama sahnesını kahkahalarla ızlemıstım.bırde kendı yaptıklarıma bakıyorumda harcanıyoruz :)

reddead

🌱Yeni Üye🌱
Ben after effects i 1 aydan kısa bır surede kurcalıyarak ogrendım.ama takıldıgım yerler cok oldu bunlarıda tutoriallerle hallettim.Zaten AE anlık efektler oldugundan cok fazla kasmıyor ınsanı ustesuınden gelınıyor mesela bır 3ds max cok daha kapsamlı duruyor.

Bende 1 haftadır 3Ds ye bakıyorum ama senın dedıgın gıbı oda bana oylece bakıyor. :smile: :smile:

Ama sunu soylıyım AE kolaydır bence ondan basla derım.Ama ben henuz para kazanamadım.Adanalı dızısındekı bır patlama sahnesını kahkahalarla ızlemıstım.bırde kendı yaptıklarıma bakıyorumda harcanıyoruz :)

eheh saol
vallahi olucak gibi birkaç gün sonra ilk kez bugün açtım
key atlamayı öğrendim
sanırım tırmalamak iş görüyor.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
* Forum kuralları

Konunuzun kapanmamasını istiyorsanız lütfen konu başlığını değiştirin mesajın içinde düzelt butonu yoksa bu konu linki ve yeni kurallara uygun olan başlığınızla beraber bana özel mesaj atın aksi halde 15 dk sonra konunuz kilitlenip çöp kutusu kategorisine taşınacaktır.

nisasu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşalr aftereffects sınırsız nerden yükleyebilirim öğrenmek istiyorum ben de yardımcı olur musunuz bir de kaynak önerir misiniz ben de kurcalamak istiyorum