Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Üniversite Diploması

Alifreeman

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle herkese merhaba, çizgi film animasyon bölümü öğrencisiyim 3.yılım dayım 5 yıldır karakter tasarım işi ile meşgulüm. Öncelikle sizlere şikayetimi aktarayım. 3 yıldır üniversitedeyim bilgi açısından okul zerre bir şey katmadı. Kendi çabalarım ile profesyonel olmasam da after effects programını öğrendim . 3 yıl boyunca gece gündüz geleneksel dijital tasarım yaptım ama okul işi bende hep eksik kaldı. Artık canıma tak etti. Okulda verim alacağım hiç bir öğretim elemanı yok program bilgileri ve çizim konusunda sıfıra a yakınlar bu durum ülkemiz açısından ve onlar açısından içler acısı bir durum.Hocalara yalakalık yaparak sınıf geçen birisi hiç olamadım. İçimi döktüm sadede geleceğim. Okulu bırakıp kendimce portfolyo hazırlayacağım. Okul için harcadığım masraflar ve zaman kaybı artık yeter dedirtti. Soracağım soru portfolyo mu hazırladıktan sonra iş alırken diploma konusu bana sıkıntı çıkartır mı ? Bana bir engel teşkil edermi ? Bu konu günlerdir kafama takılıyor. Sizlerden gelecek cevapları merakla bekliyorum.