Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

viola shampoo etiketleri

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
ilk sunumdan önce sizlerle paylaşıp yorumlarınızı rica edeceğim...
malzeme UltraClear ve etikete serigraf ve hotfoil(silver) uygulanacaktır...

violashampoomk3.jpg

Benzer konular

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
çok güzel olmuş çok beğendim... başka bir bayan resmi olsaydı daha iyi olurdu ama... ablamın gözler güzel ama bir gariplik var yüzünde :)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar bende kitap kapağı tasarlıcam. ödev olarak verildi. konusu ambalaj tasarımı.
hiç örnek var mı bu yönde. 8 sene önce mezun oldum. şimdi 2 yıllık grafik 1. sınıftayım. çok şey unutmuşum.

Arkadaşım burası istek yeri değil!
Bak bi arkadaşın çalışması var, onun konusu bu.
Lütfen rastgele yerlere yazmayalım.

SirOfAngels :
Gayet güzel duruyor...İzniniz olursa küçük bir fikir sunabilirim.
Ürün renklerine göre logo renklendirilebilir...
Şahsi fikrim...

İyi çalışmalar diliyorum.

Saygılar...

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
SirOfAngels :
Gayet güzel duruyor...İzniniz olursa küçük bir fikir sunabilirim.
Ürün renklerine göre logo renklendirilebilir...
Şahsi fikrim...

İyi çalışmalar diliyorum.

Saygılar...

Yorumun için teşekür ederim yosa, fakat logonun rengini üründen ürüne değiştirmek çok sık uygulanan bir yöntem değil, biraz riskli, logolar genelde tektip olarak hafızalarda yeretmeli diye düşünüyorum, senin bahsettigini logoda değil de başka objelerde kullandım, mesela sağ alttaki ve sol üstteki yaylı alanlarda...

diğer arkadaşlara da yorumları için tesekür ederim. Yorumlarınızdan çıkardığım sonuca göre her üründe farklı görseller kullanmalıyım, bunu deneyeceğim..

Saygılarımla

birsel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence renk uyumunu yakalamalısın mesela logonun tonlarını alt kısımda kullanabilirsin.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok hoş bir çalışma olmus eline sağlık.
shampoo kutusunda kapak kısmı belirgin değil ama etiket kısmını begendim gercekten hoş ve yerinde.

Son düzenleme:

SHGİPTAR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Renk anlamında uyumlu bir çalışma olmuş bence
New yazısının degradesini en az 3-4 nokta ile bitirmekte fayda var, kopmalar olmaması için
Kolay gelsin

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
2. ambalajda içerikteki meyve neden vektörel değil? yanlış mı görüyorum?
ayrıca "berries" dut anlamına gelmiyor mu? ahududu "raspberry" değil mi? (ingilizcem çok iyi değildir bunu meraktan soruyorum )
bu piyasaya sürülecek bir ürün ise kadın görseleri lisanslımıdır?

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel bi çalışma olmuş ama resmi değiştire bilirsin yada küçük bi tavsiye tamamen dalga şeklinde saç resmi yada kendi çizmini kullanabilirisin ama güzel çalışma eğeğine sağlık

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
2. ambalajda içerikteki meyve neden vektörel değil? yanlış mı görüyorum?
ayrıca "berries" dut anlamına gelmiyor mu? ahududu "raspberry" değil mi? (ingilizcem çok iyi değildir bunu meraktan soruyorum )
bu piyasaya sürülecek bir ürün ise kadın görseleri lisanslımıdır?

Aslında tüm resimler pixel tabanlı, sadece zeytine Photoshop'ta müdahale edildi... O biraz vektörel gibi duruyor olabilir...

Berries, çilek, ahududu, böğürtlen gibi meyvelere verilen ortak isim.. Nasıl ki limon, portakal, greyfurt gibi meyvelere turunçgiller deniliyor, bu da böyle birşey.

Kadın görselleri sanırım patentli çünkü müşterinin verdiği CD arşivinde vardı. Sordum, patentli denildi...Onların yalancısıyım yani.. Ayrıca bu ürün iç piyasa ürünü değil zaten, genelde ortadoğu ülkelerine pazarlanacak, dikkat ettiysen hiç Türkçe kelime yok... Genel dil İngilizce ve ek olarak Arapça var... Bunun arka etiketinde 8 dil var, Türkçe hariç:) Yani maalesef Türkiye'deki marketlerde göremeyeceksiniz...

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Horus İyi bir noktaya değindi Teşekkür ederim.
Madem konu ingilizceden açıldı ,
Açıklık getirelim yardımcı olalım. Böğürtlen uluslararası ve özellikle amerikada koyu renk olduğundan blackberry olarak kullanılır.
Kırmızısına da Redberry olarak nadiren kullanılır. Berries olarak kullanırsak dediğiniz gibi turunçgilleri gibi benzeri meyveleri çağrıştıran yumuşak meyve parçacıklarına denir ( kokteylerde meyve salataların ve pastaların üstüne atılan taneciklere denir ) Ancak Bir ilaç olarak algılarsak sampuanlarda kesin ve net yazılmalıdır ki ürünlerin hepsi tekil yazılmışken coğul olarak yazılmasıda uygun değil.
Kısacası Berry ve berries (çoğul hali) bir meyve adı değildir.
Madem ciddi bir müessese üzerine yapılmış bir çalışma bunları göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim SirofAngels yardımcı olmak adına.
Ahududu = Raspberry
Böğürtlen=Blackberyy - Redberry
Berries hepsini icinde bulundursa bile Kokteyl olarak kullanamayız. Kolay gelsin..

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Gayretiniz için teşekkür ederim Mr.Mercano...

Bu işi yaptığım firma, Türkiye'de faaliyet gösteren köklü bir dış ticaret, satış ve pazarlama firması, bu ve benzeri ürünleri yine Türkiye'de fason üretim yapan çeşitli kimyacılara yaptırıp, yurtdışına pazarlayacak, dolayısıyla çok uzun zamandır bu işin içinde, onlarla görüştüm, bu tip ürünlerde birden fazla Berry (Raspberry=Ahududu, Blackberry=Böğürtlen, Mulberry=Dut) esansı kullanıldığını ve sıvı sabun, şampuan gibi ürünlerde bunun genel isminin Mixed Berries veya Berries olarak geçtiğini söylediler.. Ben de araştırma yaptım, Berries Shampoo olarak arattığınızda göreceksiniz, benzer ürünler var... Sanırım bunu burada kullanmak yanlış olmaz...

İlginiz için tekrar teşekkür ederim

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Gayretiniz için teşekkür ederim Mr.Mercano...

Bu işi yaptığım firma, Türkiye'de faaliyet gösteren köklü bir dış ticaret, satış ve pazarlama firması, bu ve benzeri ürünleri yine Türkiye'de fason üretim yapan çeşitli kimyacılara yaptırıp, yurtdışına pazarlayacak, dolayısıyla çok uzun zamandır bu işin içinde, onlarla görüştüm, bu tip ürünlerde birden fazla Berry (Raspberry=Ahududu, Blackberry=Böğürtlen, Mulberry=Dut) esansı kullanıldığını ve sıvı sabun, şampuan gibi ürünlerde bunun genel isminin Mixed Berries veya Berries olarak geçtiğini söylediler.. Ben de araştırma yaptım, Berries Shampoo olarak arattığınızda göreceksiniz, benzer ürünler var... Sanırım bunu burada kullanmak yanlış olmaz...

İlginiz için tekrar teşekkür ederim

Tamam ozaman arkadaşım hepsini içinde barındırıyorsa koktey adına kullanabilir Tek bir Esans olarak algıladım. Amacımız doğruyu ve en iyisini hazırlanmasında katkıda bulunmak.Kolay gelsin .

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Tasarımı detaylarına kadar değerlendirmiş olmanız elbette sevindirici ve yapıcı bir eylem.. Amacınızı anlıyorum, zira bu yanlış da olabilirdi ve siz beni doğrusu için uyarmış olacaktınız, biz de gereken araştırmayı yapıp doğruluğun sağlamasını yapmış olduk... Hepimiz yeni birşey öğrenmiş olduk:)

Tekrar teşekkür ederim