Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Vistada hata veriyor

erneka

🌱Yeni Üye🌱
To start this application for the first time or to activate, log is using an administrator-level account.From then on, you can use any user account to start this application

bende vista home basic kurulu Corel Draw13 kurdum ama böyle bir hata veriyor yeni mail adresi alıp active ettim ama yine olmadı bilen varsa yardım etsin lütfen

aynı setup xp yüklü makinada problemsiz çalışıyor
şimdiden teşekkürler

Benzer konular

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
program sende lisansli olmadigi icin internet baglantisini kapatip oyle yuklemeyi dene ama bende yukluyorum belli bir suru calisiyosun sorna birden kendi kendine kitlio haberin olsun ama kisa sureli calismmalar yapicaksin yapabilirsin vistanin isletim sisteminden kaynakli boyle bir sorunu var

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
To start this application for the first time or to activate, log is using an administrator-level account.From then on, you can use any user account to start this application

bende vista home basic kurulu Corel Draw13 kurdum ama böyle bir hata veriyor yeni mail adresi alıp active ettim ama yine olmadı bilen varsa yardım etsin lütfen

aynı setup xp yüklü makinada problemsiz çalışıyor
şimdiden teşekkürler

eğer yanlış anlamadıysam birden fazla kullanıcı açılmış vistada ve bu kullanıcıların program yetkilerinin ayarlarını kontrol etmeni öneririm.

Nagihann

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aynı problem şimdi bendede mevcut nasıl hallettiğini açıklarsan çok sevinirim arkadaşım

sparkfire

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şimdi yeni laptopuma kurarkan aynı sorun bendede oldu
her denileni yaptım ama olmuyor kaç saattir uğraşıyom kafayı yiyecem yaw
yardımcı olan olursa üstadlarr...

sparkfire

🏅Acemi Tasarımcı🏅
to start this application for the first time or to activete........die dewam eden uyarı yazısı geliyorrr,,,

drnkrd07

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar uyumluluk sorunundan kaynaklanan bir hata.sağ tık yönetici olarak çalıştır.veya uyumluluk win xp sp3 yapın.sorununuz çözülecektir büyük ihtimalle.