Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Visualizer Magazine /Görsel Sanatlar ve Kültür Dergisi

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Visualizer Magazine | Visual Arts & Culture Magazine | Görsel Sanatlar ve Kültür Dergisi.

Yerli ve yabancı birçok sanatçının çalışmalarının yer aldığı derginin 1. sayısı çıktı.İçerisinde çok iyi çalışmalardan oluşan portfolyoların yanı sıra tanıdık isimlerle röportajlarda var.

Ayrıca benimde 2 adet Tipografi çalışmama yer verdiler.Huzurlarınızda Visualizer Magazine ekibine teşekkür ediyorum...

Son düzenleme:

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Harika bunlar ya:). Hayranlık ve şaşkınlıkla inceliyorum çalışmaları. O iki tane tipografiyi burada paylaşmamışsınız (ya da ben mi görmedim acaba?), koymayı düşünüyor musunuz?

Çok teşekkür ediyorum bu güzel paylaşıma.:)

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Hocam inan senin adına çok sevindim. Üretken insan için çalışmalarının daha fazla kitleye ulaşması kadar haz veren birşeyin olmadığını bilenlerdenim. Bu nedenle seni yürekten tebrik ediyor, devamını dört gözle bekliyorum. :) Hayırlısı olur inşallah.

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Başarılarınızın devamını diliyorum. Muhteşem :)

samavi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selam

exe uzantılı oldugu için ben açamadım maalesef insallah mac sistemi içinde uyumlu yapılır. Bak magazin veya Root da olduğu gibi. Maalesef kendimi su an içerdeki mutfaktan enfes güzel kokuları gelen ama göremediğim yemeği bekleyen bir kedi gibi hayal ediyorum :tongueout:

• Beğen
Tepkiler: Nur

izge

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eee kediler de uzanır bi şekildeSAMAVİ bey...

grafikerlik zor zanaat,es kelam..hak veriyorum..

size ii mutfak sohbetleri...bana da ii MUTFAK sohbetleri!!!