Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Vizyonpanel Açılışı Şerefine..

ademildec

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.panelcim.com
Merhaba Arkadaşlar Yeni Açtığımız Web Tasarım ve Grafik Ofisimizin Şerefine İlk gelen 2 Kişiye Ücretsiz Kartvizit Tasarımı Yapıyoruz...
Örnek Çalışma..
ornekcalisma.jpg

Benzer konular

Grafakir06

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.graphitasarim.com
Şimdiye kadar sakin olmaya çalıştım ama siz sektöre balıklama dalmışsınız. Eminim ki pişene kadar çok kişinin canını yakacaksınız. Bu kartvizitleri görünce dayanamadım. Allah'ınızı severseniz siz yapmayın grafik tasarım işini. Hatta ilk gelen 2 kişiyi de rahat bırakın. Lütfen biraz şu forumu gezin, konuları okuyun, örneklere bakın ve ondan sonra sözümona "Web Tasarım ve Grafik Ofisi"nizi açın. Kartvizitten çok her şeye benziyor. Hiç "bunlar örnek ama" demeyin, bir şeyin tester'ı, örneği kaliteli olacak ki sattıracak kendini. Sektör ne hale geldi arkadaş! Parayı bulan, krediyi çeken "Web Tasarım ve Grafik Ofisi" açıyor; crackli photoshop, corel kullanan grafik tasarımcıyım diyor (ticari iş yapanlara sözüm). Yapmayın Allah'ınızı severseniz.

KGKG

🌱Yeni Üye🌱
Şimdiye kadar sakin olmaya çalıştım ama siz sektöre balıklama dalmışsınız. Eminim ki pişene kadar çok kişinin canını yakacaksınız. Bu kartvizitleri görünce dayanamadım. Allah'ınızı severseniz siz yapmayın grafik tasarım işini. Hatta ilk gelen 2 kişiyi de rahat bırakın. Lütfen biraz şu forumu gezin, konuları okuyun, örneklere bakın ve ondan sonra sözümona "Web Tasarım ve Grafik Ofisi"nizi açın. Kartvizitten çok her şeye benziyor. Hiç "bunlar örnek ama" demeyin, bir şeyin tester'ı, örneği kaliteli olacak ki sattıracak kendini. Sektör ne hale geldi arkadaş! Parayı bulan, krediyi çeken "Web Tasarım ve Grafik Ofisi" açıyor; crackli photoshop, corel kullanan grafik tasarımcıyım diyor (ticari iş yapanlara sözüm). Yapmayın Allah'ınızı severseniz.

kımseyle bu sekılde konusmaya hakkınız yok... begendım yada begenmedım demenız yeterlı kanımca.. asagılamak cok ayıp ! haddınızı bılın..
calısmaya gelınce elınıze saglık ama daha cok calısmanız ve tasarım orneklerını ıncelemenız sıze faydalı olacaktır.cok karısık anlasılmaz ölü bır kart olmus

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
kımseyle bu sekılde konusmaya hakkınız yok... begendım yada begenmedım demenız yeterlı kanımca.. asagılamak cok ayıp ! haddınızı bılın..
calısmaya gelınce elınıze saglık ama daha cok calısmanız ve tasarım orneklerını ıncelemenız sıze faydalı olacaktır.cok karısık anlasılmaz ölü bır kart olmus

mevzunun benle alakası yok ama yazınızı görünce dayanamadım :) tepki gösterdiğiniz arkadaşımız "bana göre" baştan aşağı haklı... "haddinizi bilin" kelimeside baştan aşağı ayıp bir kelimedir insanı üzer ezer vs. baska fikirlere saygı göstermekte bir "haddini bilme" örneğidir, bence örnek teşkil edin! Ayrıca begendim begenmedimlik bir konu yok, konuyu başlatan kardeşimiz eğer "böyle bi tasarım yaptım bakın hele gardaşlar" demiş olsaydı tepki gösterdiğiniz kardeşimiz haksız sizde söylediklerinizde haklı olurdunuz:) elmayla armudu karıştırmayın... keza bu şekilde ajans acıp müşteri potansiyelini üzen çok örnek var arkadasımız ona değinmiş ( son söylediğim elmaydı) sizin söylediklerinizde armut :)

ademildec

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.panelcim.com
Bu Konuyu Buraya Henüz 14 Yaşında Olan Kardeşim Açtı..O Çalışma 14 Yaşında Bir çocuğa Ait : ) Profilinde Öğrenci Yazan Bir Şahsın Ne Yazdığı Kimin Umrunda Olabilir ki ? Bu Nedenle uzun zamandır Karşılık vermedim.Küçükle Küçük Olmamak lazım..

Grafakir06

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.graphitasarim.com
Bu Konuyu Buraya Henüz 14 Yaşında Olan Kardeşim Açtı..O Çalışma 14 Yaşında Bir çocuğa Ait : ) Profilinde Öğrenci Yazan Bir Şahsın Ne Yazdığı Kimin Umrunda Olabilir ki ? Bu Nedenle uzun zamandır Karşılık vermedim.Küçükle Küçük Olmamak lazım..

Açtığınız konuya ve verdiğiniz cevaba göre, birçok soru sormak gerekiyor.

1. Konuyu açanın ve kartvizitleri yapanın 14 yaşındaki birisi olduğunu söylemişsiniz. (Zira yaş ne kadar önemli bu işte, orasını tartışmak gerek).
Bahsettiğiniz Web Tasarım ve Grafik Ofisinizin ticari mümessili 14 yaşındaki kardeşiniz midir?

2. 14 yaşındaki kardeşinize mi yaptırıyorsunuz müşterilerinizin işlerini?

3. Kartviziti kim yapmış olursa olsun, fazlasıyla amatör. Böyle bir çalışmayı yapan kişi Web Tasarım ve Grafik Ofisi açmamalı. (Gerçi, sektör böyle kişileri yutar)

4. Profilimde öğrenci yazmasından dem vurmuşsunuz. Burada iki şey çıkıyor ortaya; ya siz hiç öğrenci olmadınız ya da öğrencilik zamanınızda bu işleri yapmadınız. (Bu da, bu işle çok geç tanıştığınız anlamına gelir). İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde 4 yıllık İşletme okuyorum ve 23 yaşındayım. 10 yıla yakındır grafik tasarım ve karakalem çalışmaları yapıyorum. Kendime yetecek kadar ve en önemlisi KENDİLERİNİ SEKTÖRLERİNDE EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETTİĞİM müşterilerim var.

5. Açtığınız Web Tasarım ve Grafik Ofisinizde 14 yaşındaki kardeşiniz mi çalışacak?

6. Bahsettiğiniz kampanyadan yararlanacak olan ilk gelen iki kişinin kartvizitini 14 yaşındaki kardeşiniz mi yapacak?

7. Sizin portfolyonuzu görebilir miyiz?

Bir insanı yargılamadan önce düşünün. Karşınızda çocuk yok sizin. Müşterilerinizi bu çalışmalara ikna edebiliyor olmanız koskoca Grafikerler.Net gibi sektöre yön veren sitedeki Grafik Tasarımcıları da ikna edebileceğiniz anlamına gelmez! Buradan ahkam keseceğinize, çalışma sunun bize, emek gösterin, eser gösterin. Bırakın büyük küçük muhabbetini. Kalitenizin büyüklüğünü görelim. Burada, bu konunun altında, çalışmalarınızla utandırın bizi! "Ben yazmadım, kardeşim yazmış" gibi lafları insanlar sosyal paylaşım platformlarında kullanıyor. Sizi kim temsil ediyorsa o yazsın buraya! Şirketin hissedarı olması demek, iyi bir Grafik Tasarımcı olması anlamına gelmez. Ben sizin bu çalışmanızı gördüm ve beğenmedim! Beğenilecek bir tarafı da yok! Piyasaya bu kartvizitle (HEM DE İDDİALI BİR ŞEKİLDE) girerseniz benim gösterdiğimden daha fazla tepki görürsünüz. Yine şanslıymışsınız.

Son düzenleme:

Grafakir06

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.graphitasarim.com

Hakaret olarak addettiğiniz şeyler, yaptığım işe olan saygımın ve verdiğim değerin ürünüdür ve iddia ettiğiniz gibi hakaret değildir. Söylediklerimin arkasındayım. Kimseyi aşağılamak gibi bir amacımız yok burada. Aşağıladığım iddialarını kabul etmiyorum. Beğendim ya da Beğenmedim demek yerine durumun çok daha kötü olduğunu anlatmak gerekirdi. Sadece konuyu açana değil, mesajımda bahsettiğim şeylerden en az birini yapan herkeseydi sözüm.

Bu arada ne kadar profesyonel çalıştığınızı ve ne kadar BÜYÜK olduğunuzu web sitenizdeki "Biz Kimiz ve Amacımız Nedir?" sayfasından anlıyoruz.

ldOtQ.png

Son düzenleme:

usslu1903

🌱Yeni Üye🌱

şimdiye kadar'dan sonrasını okumadım :D :iloveyou:

Eloxatin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.facebook.com
Grafakir arkadaşımıza Hak Veriyorum.Ama Diger Taraftan Zaten amatörlere İş Yaptıran Bir Müşterinin amacı Para dan kaçmaktır.Böyle Bir Müşteride Böyle Bir İşi Hak Ediyor Bence.Zaten Profesyonel Parasına Kıyan Bir Şirket Bu Şahıs Gibi Amatörlere İş vermez.Bende Profesyonelim demiyorum.

fareliadam

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence yapıcı eleştiri yapmanız lazım. aksi takdirde biri gider biri gelir.
madem grafikerler.net in vizyonu türkiye deki grafik tasarım alanında sektöre yön göstermek, o zaman buradaki profesyonel arkadaşlar amatörleri kaliteye odaklı motive etmeli. elde bir emek ve değer varsa bunun yitmesini istemek yerine duzgunleşmesi için yönlendirmelisiniz.
ne bileyim grafik tasarım kurslarından, çeşitli dersler tecrübeler gibi birçok öneride bulunabilirsiniz. kalitesiz işler yuzunden herkes sıkıntı çekiyor. ama bu bir kambur, deve kuşu gibi bu sorunu gormezden gelemeyiz. bağırıp çağırarakta bir yere varılmaz.
bu sorunu çözmek için özverili arkadaşlar platformlar oluşturulmalı paneller duzenlenmeli vs. çeşitli basın yayın organlarıyla bu işin ne olduğunun reel sektore tam olarak öğretmeli. kızmakta haklısınız ama hiçbir sorun çözmüyor!!!

mckoc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
(çok) kötü bir çalışma olmasının yanında bu tarz işler müşterileri ucuz ve kalitesiz işlere alıştırıyor. Bu yüzden ben kendi adıma bu tarz kartvizitleri piyasada gördükçe buradaki çoğu arkadaş gibi sinirleniyorum.

ademildec

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.panelcim.com
Konu her ne Olursa Olsun Aşağılayıcı Tarzda Yorumlamanız sizce doğrumudur ? Hadi Biz Amatörüz ve bir ofisimiz Var ve sizinde dediğiniz gibi sektör Bize müsade etmeyecek ve bizi Yutacak..
Bunu Bana özel Pm olarak bildirmeniz mi daha doğru Olurdu Yoksa Ulu orta Aşağılarcasına Yorum YAPMANIZ MI ? Burası Grafikerler.net Neden Paylaşım Yapılıyor ? insanlar yeni bişeyler öğrensin merak ettiklerini araştırsın diye değil mi ?
Sadece Profesyoneller için Açılmış bir site değildir herhalde..Ayrıca Kartvizit Konusuna gelince 14 Yaşında Bu işlere heves sarmış bir kardeşim var.. Kullanıcı adımla girip kendi çapında bir Konu Başlığı Açmış.. Bunu Açıkladığımda ise " Yanınıza 14 Yaşında Çocuk mu Çalışacak" diye yorumlamanız da Ne kadar doğru Tartışılır..Her Neyse.. Sizden ricam o Konuyu bir zahmet siler misiniz ? (Fareli Adam + )

Grafakir06

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.graphitasarim.com
Burası Grafikerler.net Neden Paylaşım Yapılıyor ? insanlar yeni bişeyler öğrensin merak ettiklerini araştırsın diye değil mi ?
Sadece Profesyoneller için Açılmış bir site değildir herhalde..

Çok doğru, burası Grafikerler.Net. İnsanlar yeni şeyler öğreniyor zaten burada. Fakat, siz öğrenmek için değil, kampanyanızı ve yeni ofisinizi tanıtmak için açtınız konuyu. Öğrenmek ve kendilerini geliştirmek isteyenler "Yeni kartvizitim, yorumlarınızı bekliyorum" gibisinden başlıklar açıyor ve ona göre şeyler yazıyorlar. siz ise "Vizyonpanel Açılışı Şerefine.." başlığı ile olaya belinden giriş yapıp, "Merhaba Arkadaşlar Yeni Açtığımız Web Tasarım ve Grafik Ofisimizin Şerefine İlk gelen 2 Kişiye Ücretsiz Kartvizit Tasarımı Yapıyoruz..." diye reklamın damarını çatlatmışsınız. Böyle başlık ve böyle mesaj olunca, yorumlar farklı oluyor tabii ki.

Sizi veya ofisinizi aşağılamadım. "Amatörüz" deyip "Kampanya" yapıyorsunuz. Siteyi incelerseniz, kimsenin görüşünü PM olarak attığını görmezsiniz. Buraya başlık açıp, çalışmalarınızı sergiliyorsanız eleştirilere açık olacaksınız.

Kardeşinizin heves edişine değil lafım. "Heveslik aşamasında !Kampanya! yapışına.

Ayrıca,
yukarıdaki mesajınızla aşağılama girişiminin nasıl bir şey olduğunu hatırlatırım.

Mantıklı günler dilerim..

Kral_Arthur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.universitekulis.com
siteleride çakma ve tam anlamıylada türkçeye çevirmemişler

hayret birşey arkadaslar anlarım fiyata giöre site yapılır hazır temayıda anlarım

ama bunun cevırısınıde yapmadan koyarsanız pesss