Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Vodafone bayii iç dizayn

dildare

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bi vodafone bayine işletme içine bazı vodafone la ilgili görseller yapmak istiyoruz ama ne tür resimler kullanılıyo nası bişeyler yapsak kurumsalın dışına çıkmadan sizlerden bu konuya ait bilgiler yada yardımcı olabilcek yüksek çözünürlükte resimlerle bana yardımcı olabilcek arkadşlara şimdiden teşekkür ediyorum ...

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu talebinizi vodafone merkezine veya bayisine bizzat iletmeniz gerekmektedir. Kurumsal bir çalışma olacağından dolayı, Ankara'da, İzmir'de İstanbul'da ve aklınıza gelen tüm kentlerdeki irili ufaklı tüm bayilerde aynı çalışmalar uygulanmaktadır. Aykırı ve konsep dışı çalışmayı kafanıza göre yapamazsınız. Bayi kapatmaya kadar giden kurumsal sözleşme bulunmaktadır.

dildare

🌱Yeni Üye🌱
ya hani öle abartılı komple bi iç dizayn deil yanlış izah ettim heralde sadece bos bi duvarına bi resim yaptırmak istio müşteri hani o resim neler olabilir gibisinden fikir almak istedim ...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ya hani öle abartılı komple bi iç dizayn deil yanlış izah ettim heralde sadece bos bi duvarına bi resim yaptırmak istio müşteri hani o resim neler olabilir gibisinden fikir almak istedim ...

:) Müşterinize ne istediğini sorsanız en azından doğru yönde bir çalışma yapar, vakit harcamazsınız :) Çünkü sizin aklınızdakiyle onun aklındakiler arasında dağlar vardır. Siz görsel müşteriniz ticari düşünüyor.

dildare

🌱Yeni Üye🌱
:) ya sordum tabi de sizinde işin içinde olduğunuz için engin bilgilerinizden faydalanmakta yarar var diye düşündüm :D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:) ya sordum tabi de sizinde işin içinde olduğunuz için engin bilgilerinizden faydalanmakta yarar var diye düşündüm :D

Ben bir tasarımcı olarak özgün bir çalışma kullanmak taraftarıyım. Kurumsallığı bozmadan farklı konsept çalışmaları yaparım.

Siz kurumsallığı ön planda tutarak, vurucu slogan, ufak görsel, kurumsal renk kullanırsınız.

Müşteriniz bir görsel, bir yazı ve tarifeleri ekleyelim yeter der.

Başka bir arkadaşa sorduğunuzda, düz zemin kurumsal renk, ufak içerik vurucu ifade de bir görsel der..

Müşterinize sorun:)