Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web sitemde yazma izni konusu

kartvizitchi

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.kartvizitci.eu
Merhaba yeni bir site hazırladım, aslında hazır bir emlak scripti bu arkadaşlar... tek sorunum iletişim formu, üyelik vs gibi şeylerin kayıt yapmaması... bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

KeSH

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
hazır bir emlak scripti sitesinde dökümanlar yokmu acaba?

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eğer kodu gösterirsen yardımcı olabiliriz .. iletişim iiçin büyük bi ihtimal db değil mail sistemi kullanılmıştır. üye sistemi içinde form case si bozuktur gormu gönderirken hatada buluyordur. aynısı arkadaşımda da vardı düzeltmiştik ama ilk önce form kodlarını göstermelisin.

tuvenan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Panelden veri tabanının olduğu klasöre yazma izni vermen gerek

devrimcoskun

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba yeni bir site hazırladım, aslında hazır bir emlak scripti bu arkadaşlar... tek sorunum iletişim formu, üyelik vs gibi şeylerin kayıt yapmaması... bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

serverınıza bağlandıktan sonra yazma iznin olmasını istediğini klsörlere sol tıklayın dosya özellikleri sekmesini seçin açılan pencerede boşlukta yazılı olan rakamı 77 olarak değiştirin 644 vb rakam yazılı olur filezilla ftp programını kullanmanızı tavsiye ederim yazdığım işlemler yaptıktan sonra olmazsa host şirketinizle irtibata geçin ve dosya izinlerini açmasını isteyin ben host şirketimle irtibata geçerek bu sorunu halletmiştim

gencbeyin

🌱Yeni Üye🌱
kullandığınız script unix-linux bir sunucuda çalışıyorsa chmod komutları ile ftp üzerinden ya da panel üzerinden , windows sunucuda çalışıyorsa panel ya da iis üzerinden yazma izni vermeniz gerekir. yapamazsanız iletişime geçin, ben yardımcı olmaya çalışırım.

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
aslında şöyle yazma izni yoksa zaten site hata vericektir. kontrol paneli yoksada o scripti dağıtmaları saçma emlak sitesi ise kontrol için panel eminimki vardır. eğer formu göndermiyorsa hata veriyorsa hatayı buraya yazın..

DarkDesigner

🌱Yeni Üye🌱
FlashFXP Gibi Programlardan Baglanıp Yazma İzni Oluşturmak İstedigin Klasöre Gelip CHMOD unu 777 Yap o Zaman Yazma İznin Olur :)