Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

WW fun club

patraclos

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Her nekadar yaşlansada dünyada çocukları ve çocuk ruhlu yetişkinleri gülümseten tek araba. Bu arabanın fanları için yaptığım çalışma yorumlarınızı bekliyorum.
Bu arada yazım yanlışı yapmışım değerli dostlar affınıza sığınırım( ya da W yi 2 ayrı v gibi yani yansıma olmuş gibi düşünürseniz sevinirim) :)
vosvoszg0.jpg

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok renkli ve renkler uyumlu değil üzerinde biraz daha çalış bence. İyi çalışmalar.

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Vosvoslar gökkuşağı gibi mi oluyo. Ayrıca yorumlara böyle zıt cevap vericekseniz neden çalışma ekliyorsunuz. Bi çalışmaya yorum bekliyosanız bütün yorumlara saygı duymanız gerekir.

patraclos

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Vosvoslar gökkuşağı gibi mi oluyo. Ayrıca yorumlara böyle zıt cevap vericekseniz neden çalışma ekliyorsunuz. Bi çalışmaya yorum bekliyosanız bütün yorumlara saygı duymanız gerekir.

Ben sizin yorumunuz için son derece saygı duyuyorum. Zıt olarak anlaşıldıysa özür dilerim. Sadece bu arabalar çok renkli gerçekten dediğiniz gibi gökkuşağı gibi.Özellikle 1960 lı yıllardan sonra Üretilenler çalışmadaki renkler gibi (Yeşil, mavi, turuncu,sarı ve daha niceleri.)

Son düzenleme:

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok karışık Lakabı tosbağa diye kamplumbağa koymana gerek yok arabanın vektörü sana aitse biraz daha çalış değilse daha güzelini bul Yazı karakterleri çok düz...Renkler çok karmaşık... Fikirlerim Bunlar...:)

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
w harfi çok büyük olmuş 2 tane w gözükmüyor 3D gibi biraz daha ayrıt büyük küçüğüyle orantısız kalmış düzenli yazıyı yazın değişikli tasarımlanmaya deneyin eğer araba vektör çizebilseniz harika olurdu kolay gelsin

patraclos

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
w harfi çok büyük olmuş 2 tane w gözükmüyor 3D gibi biraz daha ayrıt büyük küçüğüyle orantısız kalmış düzenli yazıyı yazın değişikli tasarımlanmaya deneyin eğer araba vektör çizebilseniz harika olurdu kolay gelsin

Değerli görüşünüzü dikkate alıcam yalnız araba vektör olarak çizilmiştir.

patraclos

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok karışık Lakabı tosbağa diye kamplumbağa koymana gerek yok arabanın vektörü sana aitse biraz daha çalış değilse daha güzelini bul Yazı karakterleri çok düz...Renkler çok karmaşık... Fikirlerim Bunlar...:)

Kaplumbağanın oraya konulmasının sebebi lakabından dolayı değil hani tavşan kaplumbağa yarışı var ya ona istinaden konuldu ince bi espri. Diğer değerli göşlerinizi dikkate alıcam. Yorumunuz için teşekkürler.

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
Bende bir wolsvogen hayranıyım..
logoyu beğenmedim.
renkli...
araba da olmamış kaplumbağa da ..
ikisini yan yana koymasan daha iyi olur..
birde yaıdan çok arabayı ön plana çıkarabilrsin.

baykal

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
renkler üzerinde ciddi şekilde çalışmalısınız başarılar

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
açıkçası bir logo için çok karmaşık, rengarenk olması problem olmaz dı fakat renklerin tonları ve kullanımı/yerleşimi daha düzgün olsa.. tipografi üzerinde daha fazla uğraşılması gerektiği kanısındayım.. ayrıca büyük bir logo aslen bu, bunu küçük bir halde, herhangi bir yere imza şeklinde kullanacağın zaman objelerin ayırt edilebilmesi/anlaşılabilmesi için ya logoyu büyük kullanmak zorunda kalacaksın ki buna fırsat bulamayabilirsin, ya da logondaki tüm detaylar çöpe gidecek... daha fazla uğraşılıp çeşitli bakış açıları olaya katıldığı zaman daha güzel şeyler çıkabileceği kanısındayım..

kolay gelsin...

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
öncelikle açıklamayı yapmasaydın yazım yanlışını yüzüne vuracaktım :)

neyse

yazıda dengeyi sağlamalısın boyut ve renk olarak
arabayı biraz daha büyük kullanabilirsin

yeni çalışmalarını bekliyoruz

kolay gelsin
iyi çalışmalar.....

xmRipper

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Ben grafiker değilim fakat sıradan bir üye olarak yorumumu söylemek istiyorum.
Logo son derece berbat. Paintten çizilmiş gibi. Ben programcıyım fakat ben bile daha güzelini yaparım yani :)

patraclos

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba,

Ben grafiker değilim fakat sıradan bir üye olarak yorumumu söylemek istiyorum.
Logo son derece berbat. Paintten çizilmiş gibi. Ben programcıyım fakat ben bile daha güzelini yaparım yani :)

Arkadaşım ben de zaten grafiker değilim (Grafikerim demeye de hakkım yok)sadece bu konuda kendimi geliştirmek istediğim için bu çalışmayı yaptım. Yorumlarınıza da son derece saygılıyım ancak bunu bu işten anlayan kişilerin yapmasını ve yol gösterici olmalarını istediğim için konu ya da konuları açıyorum.
Sana da başarılar diliyorum:wink:

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
bunu bir logo olarakmı değerlendirmemizi istiyorsun
ama bu mümkün değil buna logo dersem logo yapan arkadaşlara hakaret etmiş olurum
ama afiş olarak değerlendirirsek baya üzerinde çalışman lazım

patraclos

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Değerli görüş ve yorumlarınız için teşekkürler. Hepsini dikkate alıcam.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Eleştiri yaparken kırıcı olmamak gerek diye düşünüyorum.Bir çalışma baştan aşağı kadar yanlışlarla dolu olsa bile yine de yapıcı eleştiriden yanayım.Bol bol logotype örnekleri incelemeni tavsiye ederim.Yaptıklarına ve yapacaklarına sandığından da fazla katkı sağlayacaktır.Kolay gele.