Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Y-London Poşet çalışması

esra_h

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
y-london poşet çalışmam için eleştirilerinizi bekliyorum

Siyah çizgiler tahmin ettiğiniz gibi poşetin bıçak izleri :p

ylondonposetcr5.jpg

moonlight34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ÖÖncelikle ellerine sağlık,

Renklerin kurumsala göre olduğunu varsayarak, eleştiri dışı tutuyorum.
Y-London logosu, altındaki düz banta ortalanırsa iyi olur, logo aşağı kaymış gibi duruyor. O düz bantın yarı transparan olması da üstteki desenlerin kesilmiş görüntüsünü ortadan kaldıracağı ve devamlılık sağlayacağı için daha hoş bir görünüm verecektir. Desenleri simetrik kullanmak yerine asimetriyi deneyebilirsin. Örn. alttaki desenleri ters çevirip poşetin soluna yaslayabilirsin, desenlerin altındaki açık renk zeminde de tuhaf bir kesilme görüyorum, degrade geçiş daha doğru olacaktır. Sapların geçeceği delik yerlerini de bıçakta belirtmende yarar var.

Ek olarak, zemin rengi poşetin solundan sağına döndüğünde devamlılığı sağlamıyor. En sol açık renk kalmış, en sağ koyu renk. Degrade geçişleri aralarda tutup çalışmanın en solu ve en sağındaki renkleri aynı yaparsan poşet kapandığında geçiş sağlamış olursun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

matri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ÖÖncelikle ellerine sağlık,

Renklerin kurumsala göre olduğunu varsayarak, eleştiri dışı tutuyorum.
Y-London logosu, altındaki düz banta ortalanırsa iyi olur, logo aşağı kaymış gibi duruyor. O düz bantın yarı transparan olması da üstteki desenlerin kesilmiş görüntüsünü ortadan kaldıracağı ve devamlılık sağlayacağı için daha hoş bir görünüm verecektir. Desenleri simetrik kullanmak yerine asimetriyi deneyebilirsin. Örn. alttaki desenleri ters çevirip poşetin soluna yaslayabilirsin, desenlerin altındaki açık renk zeminde de tuhaf bir kesilme görüyorum, degrade geçiş daha doğru olacaktır. Sapların geçeceği delik yerlerini de bıçakta belirtmende yarar var.

Ek olarak, zemin rengi poşetin solundan sağına döndüğünde devamlılığı sağlamıyor. En sol açık renk kalmış, en sağ koyu renk. Degrade geçişleri aralarda tutup çalışmanın en solu ve en sağındaki renkleri aynı yaparsan poşet kapandığında geçiş sağlamış olursun.

moonlight bize bisey birakmamis, super bir analiz.. tebrik ederim.. Ylondon logosunu alttaki banda ortalayinca dar yuzdeki adreslerinde ortalanacagini dusunuyorum. gusel calisma olmus, ama renkler kurumsal bile olsa, bence degistirmeyi teklif etmelisin, gusel calismayi, renkler ne yazikki bozmus...

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
renkler disinda güzel calisma esra_h eline saglik

color

🏅Acemi Tasarımcı🏅
y-london gibi dünya çapındaki firmaların genelde tek renk kullanırlar, çalışma bu haliyle güzel ancak siyah zemin üzerine sadece logoyu beyaz yapıp deneyin ya da tam tersi

başarılar.

esra_h

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim ama renkler müşterimin isteği oynama yapamıyorum eleştirilerinizi dikkate alıcağım (renk haricinde)

printer02

🌱Yeni Üye🌱
y-london poşet çalışmam için eleştirilerinizi bekliyorum

Siyah çizgiler tahmin ettiğiniz gibi poşetin bıçak izleri :p

ylondonposetcr5.jpg
merhabalar gerçekten değişik ve ayrıntılı bir çalışma.ama iki saattir inci ayakkabının logosunu arıyorum bulamıyorum....

moonlight34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
y-london gibi dünya çapındaki firmaların genelde tek renk kullanırlar, çalışma bu haliyle güzel ancak siyah zemin üzerine sadece logoyu beyaz yapıp deneyin ya da tam tersi

Y-London'un halihazırda kullanılan çantalarında siyah üzerine dişi logo kullanımı var.