Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yahyalı Gazete

DigitalArtist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.zekikosedag.com
45813850.jpg

:emo1:

acunfirarda10

🌱Yeni Üye🌱
selam kardeş.Eline sağlık bunu hangi programla yaptın ölçüleri nelerdir yardımcı olursan sevinirim.şimdiden teşekkürler..

ANIL YÜNCÜ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dbrajans.com
aasasdasdasdasdasdasd.jpg

burda gördüşün gibi yaz resmin altına girmiş acaba bu gazete baskıya girecek mi?
çok büyük hatalar var bir gazete için bence

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Keşke Quarkta yapsaydınız trilemeler falan hiç hoş gözükmüyor...
Satır araları çok sıkışık zorla biryerlere sıkıştırılmış gibi haberler Bogucu geldi bana
başarılar...

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
dostum, eleştirimi kendini düzeltme anlamında algılarsın umarım.
resmen duvar'a taş dizer gibi bir sayfa dizmişsin. kutucuk kutucuk, manşet nerde, üstteki sür manşetse spotu nerde, hiçbir haberde spot yok gerçi, vurgu yok...
düşünüyorum, bir bakkalın önündeki gazetelikte duran birsürü gazetenin içersinden neden bu gazeteyi alsın insanlar. içeriğin önemli olduğu kadar görünüşte önemlidir.
diğer teknik problemler çözülebilir, ama bir gazete mizanpajı yapmak çokta kolay bişey değil, göze hitap etmeli, doğru yerleri vurgulayıp kendini sattırmalı...

daha güzel sayfa tasarımlarınızı eleştirmek dileğiyle... :)

DigitalArtist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.zekikosedag.com
resmen duvar'a taş dizer gibi bir sayfa dizmişsin. kutucuk kutucuk, manşet nerde, üstteki sür manşetse spotu nerde, hiçbir haberde spot yok gerçi, vurgu yok...
düşünüyorum, bir bakkalın önündeki gazetelikte duran birsürü gazetenin içersinden neden bu gazeteyi alsın insanlar. içeriğin önemli olduğu kadar görünüşte önemlidir.
diğer teknik problemler çözülebilir, ama bir gazete mizanpajı yapmak çokta kolay bişey değil, göze hitap etmeli, doğru yerleri vurgulayıp kendini sattırmalı...

daha güzel sayfa tasarımlarınızı eleştirmek dileğiyle... :)

teşekkürler doğru söylüyorsun....zaten Yahyalı Kayserinin bir ilçesi ve tek gazete...o yüzden mecbur alıyorlar ama dediğin gibi tasarım daha kaliteli olmalı....:emo1:

Arno

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Mecburlar die böylemi yapılmalı sizce..

Arno

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ama öyle demişsiniz tek gazete ilçede bu die.. yanlış anlaşilmıyor bu..

DigitalArtist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.zekikosedag.com
ama öyle demişsiniz tek gazete ilçede bu die.. yanlış anlaşilmıyor bu..

ilçede başka gazete olmayınca başka ilçenin gazetesini alamazlar heralde ben o açıdan söyledim....tabiki bunu alacaklar...tasarım konusunuda hâla anlamış deilsiniz gazete dizmek zor iştir herkez yapamaz bende yapmaya çalıştım olay bu... bu tür konuların uzamasına akıl erdiremiyorum tasarım ile alakalı yorum yaparsınız...ve bende yoruma göre tasırımı inceler düzeltirim....neden bukadar uzatıyorsunuz anlamadımm....

Arno

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
iyi o zaman hemşerim olmamış,, buyur yorum sana.

DigitalArtist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.zekikosedag.com
enstantane53 Arkadaşımızın yorumu

daha güzel sayfa tasarımlarınızı eleştirmek dileğiyle...

bu yorumu oku yorumun nasıl olacağını öğrenin isterseniz...

sizin yorumla bu yorum arasında dağlarca fark var....ben bu yorumdan kendime ders çıkartabilirim ama sizin yorumunuzda..... düşüncem farklı olur...anladınız umarım...

Arno

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yaptığın gazeteyle normal gazete arasında da dağlar kadar fark var.. onu gör.

gulum352

🏆Pro Tasarımcı🏆
hemserım fena durmuyor ama cok sıkısık olmus hersey ıc ıce ...amaa yınede guzel...basarılar....