Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

canssu

🌱Yeni Üye🌱
Marmara Üni. Tasarım ve Basım Yayıncılık programını birincilikle bitirdim.Hem matbaa hem de grafik tasarım(photoshop,freehand,quark express)eğitimi aldım ama programları orta düzeyde kullanabiliorum ve yetiştirilmek üzere iş arıyorum

mithat28

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.cubegraphic.net
Merhaba Cansu Hanım
Yetiştirmek üzere bayan grafiker arıyoruz
Çifte Havuzlar Yolu Gümüşsuyu Caddesi Mutlu Aksu Sanayi Sitesi No:98 Topkapı - İstanbul (1.Matbaacılar Sitesi Karşısı)
ilgilenirseniz; EMAİL VERMEK YASAK adresine Resimli CV gönderirseniz sevinirim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
mail adresi vermeyin
iletişimi özel mesaj yoluyla sağlayabilirsiniz

hisar

🌱Yeni Üye🌱
hisar

firmamızın logosunu tasarlamak istermisiniz

zombie

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.forum-tolgahansayisman.net
Merhaba
wgbdesign olarak aramıza katılacak öncelikle uyum sağlayabileceğimiz bir arkadaşı geleceğe hazırlamak istiyoruz. İlgilenirseniz Özel mesaj ile irtibata geçiniz.

Selam ve Saygılar

serpilen

🌱Yeni Üye🌱
Marmara Üni. Tasarım ve Basım Yayıncılık programını birincilikle bitirdim.Hem matbaa hem de grafik tasarım(photoshop,freehand,quark express)eğitimi aldım ama programları orta düzeyde kullanabiliorum ve yetiştirilmek üzere iş arıyorum

Beylikdüzünde Matbaa ve Ajans Hizmeti veriyoruz yetiştirmek üzere grafiker arıyoruz.

gulpermatba

🌱Yeni Üye🌱
merhaba bize yetiştiriklek üzere elaman gerekli ************* nurettin

cdfcdf

🌱Yeni Üye🌱
kocaeli cdf reklam *cihat bey ********** grafiker arıyoruz.bay veya bayan grafiker ve tasarım alanında profesyonel takım arkadaşlara çok iyi şartlarda ailemize katılmalarını bekliyoruz.

gokhan1986

🌱Yeni Üye🌱
iş aıyorum

mrb;
çok az photoshop bilgim var ama kendimi grafikerlik alanında geliştirmek istiyorum stajyer olarak bir reklam ajansında çalışmak istiyorum.
istanbul/ümraniye

crea2008

🌱Yeni Üye🌱
atasehir'de bulunan reklam ajansımızda çalışabilecek mac ortamında photoshop ve freehand ile diğer programlara hakim çalışmayı ve üretmeyi seven yeniliklere açık tasarım ve yeteneklerine güvenen tasarımcı veya yardımcı grafiker aramaktayız.