Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

(Yarışma) Vergi-Bilinci KonuLu afiş yarışması

hayry93tr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gelir İdaresi Başkanlığının, lise öğrencilerine 'vergi bilincini' geliştirmek amacıyla düzenlediği vergi konulu afiş yarışması var. Ben bu yarışmaya katıLmaya karar verdim. Son katıLma tarihi 31 AraLık 2009. Bu benim iLk afişm oLucak sitedeki afiş böLümünü araştırdım biraz ve bir çaLışma yaptım kafama göre neye benzedi biLmiyorum benim yanLışımı ve ne yapmam gerektiğini söyLerseniz çok sevinirim.

vergibilinci.png

hayry93tr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kötü mü ya kimse cvp yazmıyor !!!

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Şimdi öncelikle.. :) Çalışmanızda neden Türkiyeyi bu kadar vurguladınızı merak ettim türk bayrağı türkiye haritası afişin yarısını dolduruyorlar.. kırmızı arka plan üstüne kırmızı yazı yazarak yazıları vurgulamaya mı çalışıyorsunuz yoksa saklamayıp gizlemeyemi .. Hem bir yarışmaya katılacağınızdan basediyor hemde internetten görsel topluyorsunuz. :) Bunun sakıncalı olabiliceği aklınıza gelmedimi ? Bütün bunları geçersek yerdeki çimene benzetilmeye çalışan ancak çimenle pek alakası olmayan brush olduğunu düşündüğüm çizgilerde ne kadar anlamsız. Bütün afişin görselleri fotograftan oluşurken yerde anlamsız bir çimen yığıntısı ve üstünde yatan animasyon karakterler.. ? Bu işe iyi denmesini nasıl bekliyorsunuz hayret ettim doğrusu

hayry93tr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iLk caLısmam ve uzun süre ugrastıgım için güzeL geLdi gözüme :D:D:D bunu çöpe attm :D en baştan yapıcam :S

hayry93tr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim ama zor gibi geLiyor :D

DeCuPe

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk yapilan bir calismaya gore gayet iyi.. Eksiklikleri ve olmamais gerekenleri yukarida Dilara arkadasimiz aciklamis ( ilk tasarimi olan birine acimasiz bir dille yazilmis ama .).. )
Uzerinde birz daha caisirsaniz eminim gayet guzel seyler cikabilir..

Kolay gelsin..

Basarilar..