Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yatak ve baza web tasarımı nasıl olmus sizce

mahoo22

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kooperatifrehberi.com
tasarim2tb4.jpg

bir kac gün içinde yayına girecektin herkes begendin bakalım size soruyorum nasıl olmus :emo1::angel:

Benzer konular

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
emeğine sağlık ! güzel çalışma... fakat kırmızı biraz göz yoruyor sanki. floral desendeki renklerden birini kullanırsan daha iyi olur gibi. hem uyumu yakalamış olursun...

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
güzel çalışma üstteki desenler hoş duruyor butonları biraz daha değişik yaparsan birde flashmı olacak içerik kısmı biraz daha dolgun olabilir

grafikermehmet

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben kendim webmasterım site gayet sade ama unutmamalısın ki sitenin en can alıcı bölümü menü ve banner bölümüdür. menülere biraz daha efekt katabilirsin. arkadaşımızın bahsettiği gibide kırmızı çok düz biraz daha borya yakın yada farklı efektler kullanabilirsin emeğine tşkler başarılarının devamını dilerim.

mahoo22

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
arkadaslar müşteri web tasarımmı begenmedi ya oyuncak gibi oldun ya neresi oyuncak ya bu tasarımda oyuncakmı sankiii :(

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
sıkma canını çıkıyor öyle müşteriler benim bir tır vakası vardı mesela çok kızmıştım ama müşteri işte söylüyor :D

mahoo22

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
sağol asit yok canım sıkılmıyorda oyuncak deyince müşteriler tasarımcı sankii onlar ben de iyi bbiliyor sanki amaa pırtttt:)

DiyarbakirBesk

🌱Yeni Üye🌱
Abi Sen Olayı çözmuşsun.son Nokta Bu Herhalde.emegine Saglık.harıka Uygulama Olmuş.

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bir mobilya sitesi için çok cılız, ayrıca artık o köşedeki brush gibi süsleri de herkes kullanıyo biraz daha özgün olsun derim... başarılar

dubster

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.emresecer.net
Görünüm Olarak Güzel Ama Yukardaki Yansıtma Efektini Alt Kısımda Kullanırsan Daha İyi Olabilir

By SerSeri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bekircelik.com
Ben kendim webmasterım site gayet sade ama unutmamalısın ki sitenin en can alıcı bölümü menü ve banner bölümüdür. menülere biraz daha efekt katabilirsin. arkadaşımızın bahsettiği gibide kırmızı çok düz biraz daha borya yakın yada farklı efektler kullanabilirsin emeğine tşkler başarılarının devamını dilerim.

Katılıyorum

hayalzamanı

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet siten çok sade ve şık olmuş işte bazen tribünlere oynamak gerekiyor bizim meslekte :) ana sayfanda klasik yatağın üzerinde huzurla uyuyan bir görselin olsaydı heralde müşterinin daha hoşuna giderdi :) takma kafana iyi çalışmalar