Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yazıyı Çerçeve İçine Almak

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar Herkese Selamlar,
Flexi 7.5 programını kullanıyorum. Yazdığım yazıyı çerçeve içine almak istiyorum. Bunu yapabiliyorum, hata, kenar uclarını hafif kavisli de yapabiliyorum. Buraya kadar sorun yok, yalnız, kesime gönderirken çerçevemizin yatay ve dikey kalınlıkları eşit olmuyor. Yani çerçevemizin yatay kalınlığı dikey kalınlığından fazla oluyor, çerçeveyi eşit kalınlıkta yapmanın bir yolu/yöntemi var mı arkadaşlar? Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Benzer konular

behcetreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çerçeveyi çizdin sonra tools+ınline/outline bölümüne gir burda içine veya dışına olara secenekler vardır
birde cizgi aralık ölcüleri vardır istedigi sekilde ayarlarsın (bahsedigin buysa tabi)

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Behçet bey çok teşekkür ediyorum. Şu an dairedeyim, evde söylediğiniz şekilde deneyecem, Allah razı olsun. Aklıma şöyle bir fikir geldi, Word/Excel'de dikdörtgen/kare biçiminde hazır Otomatik Şekiller var, bunları Flexi'ye kopyalarsak, bir çözüm teşkil eder mi?Tekrar teşekkür eder, saygılarımı sunuyorum...

behcetreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
filexi programını incerseniz aradıgın herşey mevcut .kolay gelsin hayırlı işler

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Behcet Bey sağolun, teşekkür ediyorum.

kermes

🌱Yeni Üye🌱
Davetiye çerçevesine ihtiyacım var arkadaşlar

darksense

🌱Yeni Üye🌱
3jnO9.jpg

Merhaba arkadaşlar. Bir konuda yardıma ihtiyacım var
herhangi bir yazıyı belirli bir alan içinde kalmasını sağlayarak nasıl kesebilirim.
çerçeve içinden çıkıp başka bir yere taştığında ise nasıl farklı iki renk yapabilirim
Teşekkür ederim.