Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yedek Parça için tasarım

r_korkmaz44

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar öncelikle siteye olan ilk yazımdan dolayı mutluyum. Siteyi şöyle bir inceledim. Gerçekten güzel fikirler ve tasarımlar var. Bende inşaallah böyle çalışmalar çıkarırım.Ben bir ağabeyimin isteği üzerine bir ambalaj yapmam gerekiyor. Daha sonra web tasarımına geçeceğim.

Yedek parça üzerine iş yapan ağabey kafasından şöyle bir ambalaj geçirmiş. Yedek parçası dişi ve erkek soketlerden oluşna bir parça. 1. ve 2. parçayı bir kadın ellerinde tutacak.(1. ve 2. parça arasında birşey olmayacak. sadece ellerinde tutacak.) 2. parçadaki kablolardan ışık ayrı ayrı 8 tane çıkarak sağ taraftaki arabayı örümcek gibi örecek. Arkadaşlar bunu bir yapabilsem işin çoğunu halletmiş olacam. Baktım iki elinde bir şey olan bir bayan resmi bulamadım. Ve bulsamda ışık demetini nasıl yapacağımıda açıkcası pek bilmiyorum.Bu arada ben resmi yollayayım
3bf44514650095790b94l.png

Arkadaşlar bu bayan resmini nasıl bulabilirim. Şimdiden teşekkür eder çalışmlarınızda başarılar dilerim.

r_korkmaz44

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar sizlerin yardımını bekliyorum. İki elinde 1. ve 2. resimi tutacak şekilde bir şeyi tanıtacak şekilde bayan resmi arşivinde olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.SAYGILAR.

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar sizlerin yardımını bekliyorum. İki elinde 1. ve 2. resimi tutacak şekilde bir şeyi tanıtacak şekilde bayan resmi arşivinde olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.SAYGILAR.

öyle zor bişey istiyorsun ki bu nu oturup 2 dk yapmanın imkansız olduğunu sanırım herkes gibi sizde biliyorsunuzdr. öncelikle konuyu iyice kavrayıup anlayarak böyle tek bir mantıkla kafadan tasarım yapmanın ve bunu hayata geçirmenin zorluğunu anlamışsınızdır zaten.

istediğiniz türden görselleri resim arşivlerinde (iki eli yanda bayan gibilerini) bulabilirsiniz. orümcek ağı ya da gökkuşağı tarzı efektleri background olarak arayabilirsiniz bilemiyorum bunlaı bulunda bile bir araya gelse bile bir kutu üzerinde ne kadar hoş duru ama bu görselleri arayacağınız siteler forumummuzda adresleri belirtilmiştir. arama yapmanızı öneririm.

ben sadece size bunlardan www.sxc.hu ve www.morduefile.com adreslerini sıralayabilirim.

şimdiden kolay gelsin. sabılır olmanızı bekliyorum.