Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yenı 4 tasarımım bıtmıs hallerı TMS OFSET

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bakalım beğenicekmisiniz ?

53042750nc9.jpg

84724142lq7.jpg

74923952bw2.jpg

82946167qw0.jpg

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
2 afiş 2 banner mı var açıklayabilirmisin

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hayır hepsi afiş yatay olanlar 2 metreye 60 cm dikey olanlar 50x70 cm

aLcaK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Beğendim çalışmalarınızı ellerinize sağlık...

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Yatay olanlar hoş olmuş, dikeydede 2.afişi beğendim eline sağlık

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel açlışmalr fakat kızlar asyalı kızlaı andırıyor turk yada avrupalı insan yüzleri kullanılsa daha ciddi olur.. gibime geliyor ..

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
Eline saglik, fakat gorsellerin ozelliklerinden dolayi hedef kitlesi teenage ler olan bir cep telefonu firmasi gibi dusunduruyor. Kullanilan tipografi ve gorsel kalitesi oldukca basarili imaging sorunlu. tebrikler.

Son düzenleme:

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel açlışmalr fakat kızlar asyalı kızlaı andırıyor turk yada avrupalı insan yüzleri kullanılsa daha ciddi olur.. gibime geliyor ..

teşekkür ederim, evet kızlar asyalı gibi duruo ama çok sempatikler :) dimi

Eline saglik, fakat gorsellerin ozelliklerinden dolayi hedef kitlesi teenage ler olan bir cep telefonu firmasi galiba dusunduruyor. Kullanilan tipografi ve gorsel kalitesi oldukca basarili imaging sorunlu. tebrikler.

evet cep telefonu firması gibi oldu ama, sonuçta telefon sadece cep telefonu firmaları için kullanılmıyor, ordaki amacım bizi aramıs gibi, ama fikrin doğru cep yerine şirket teli olsa fena olmazdı ama resim bulamıyorum :(

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Bence 1.Afiş çok güzel olmuş.Modelin hal ve hareketleri sloganı destekliyor.

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑

Aslında düşündüklerimi o an kafamda toparlayıp yazamamıştım tasarımla ilgili bir sıkıntı yok bence ama kızlar olmamış

pasayusuf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tasarımda önemli olan
1. görsellerle konuyu iyi anlatabilmek ; ben de ilk gördüğümde telefon veya kontör firması sandım burası düzeltilebilir.
2. yazınsal öğelerle dikkat çekmek ; bu kısım gayet iyi
ama son çalışmanın alt tarafında "işinizi şansa bırakmayın" yazısı ve orda kullanmış olduğun image ler muhteşem olmuş tek kelime ile
özet olarak büyük görseli eğer değiştirirsen muhteşem bi tasarım olmuş.
(açıkçası alt tarafta yapmış olduğun o balıkçı görseli ve işini şansa bırakma kısmını kıskanacak kadar beğendim güzel düşünmüşsün) ;););)

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
tasarımda önemli olan
1. görsellerle konuyu iyi anlatabilmek ; ben de ilk gördüğümde telefon veya kontör firması sandım burası düzeltilebilir.
2. yazınsal öğelerle dikkat çekmek ; bu kısım gayet iyi
ama son çalışmanın alt tarafında "işinizi şansa bırakmayın" yazısı ve orda kullanmış olduğun image ler muhteşem olmuş tek kelime ile
özet olarak büyük görseli eğer değiştirirsen muhteşem bi tasarım olmuş.
(açıkçası alt tarafta yapmış olduğun o balıkçı görseli ve işini şansa bırakma kısmını kıskanacak kadar beğendim güzel düşünmüşsün) ;););)

1- Görsellerde konuyu iyi anlatamadım, sadece birinci resim biraz yakın oldu
2- Yazı kısımları evet bende sana katılıyorum :) bende beğendim
3- Büyük görsel için resim arayışlarına girdim eğer varsa resim hakkında kıvanç bunu dene diyebileceğiniz inanın değerlendirebilirim,
4- En alttaki tasarımda ben arka fonu beyaz bırakıcaktım, ama bazı arkadaslarımın fikirlerini aldığımda arka fonun bos olduğu kanaatine varıp değistirdim, ve ortaya böyle bi iş çıktı inan bende kendimi kıskandım :) aynı tasarımı tekrar yapasım geldi...:) beğendigine çok sevindim yorumun için ayrıca teşekkür ederim.

Aslında düşündüklerimi o an kafamda toparlayıp yazamamıştım tasarımla ilgili bir sıkıntı yok bence ama kızlar olmamış

Elinizde oraya uygun bi resim varmı veya bunu kullan daha iyi olur diyebileceğiniz ?

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
yataylar muhteşem 4.yü daha önce paylaşmıştın yorum yapmıştım zaten:) eline sağlık

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bizim firmamızda sorun diğil sürekli çözümler var gibi bisiy bilmiyorum doğrusu nasıl yazılır slogan patronuma ait..düzeltelim ?

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
slogan + görsel + firma = ?

asyalı çekik gözlü fotoğrafın TMC ofset faaliyetleri arasında bir inilti kuramadım. belki aynı sektörün içinde yer aldığımız için biraz ters geldi bana. ayrıca sevgilisinden aldığı mesaja sevinen liseli genç kız havası vermiş biraz. global düşünüp çekik gözlü kıza takılmayabiliriz ama en azından sevimli bir yapının üzerinden sloganı desteklemek istiyorsak bence iş hayatının zorluklarını veya sektörün zorluklarını aşmakla iniltili bir görsel iyi olurdu. çalışma görsel olarak güzel... iyi çalışmalar