Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni Çıkan Xaar Kafa Modelleri Hakkında Bilginiz Var mı?

AbduRRahmaN_60

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yeni Çıkan Xaar Kafa Modelleri Hakkında Bilginiz Var mı?

Xaar 382 gibi mesela...

ve de PICOLITRE ne demek???

AbduRRahmaN_60

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ok...
zaten sabırsızlanıyorum....
İnşaallah hava şartları elverir de gelirik fuara.....

PICOLITRE ne demek....
Duyduğuma göre PICOLITRE ne kadar düşük olursa baskı da o kadar iyi çıkarmış zannedersem....

forum kurallarını oku.
uyarı 2

Moderatör tarafında düzenlendi:

auctor

🏅Acemi Tasarımcı🏅
pikolitre bir litrenin trilyonda biridir , pikolitre miktarı ne kadar düşük olursa baskı o kadar net çıkar çünki baskıda ki noktalama büyüklüğü düşer.

AbduRRahmaN_60

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ok....
peki yeni xaar 382 ve diğer yüksek modelleri çıkmış.....
bunlar hakkında bi açıklama yapar mısınız??

birolbirinc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
peki xaar 382 kafaları kendi makinelerimize adapte etme şansımız olabilirmi bu konuda yardımcı olabilecek firmalar varmı bunlardan birisi ile fuarda görüşmek iserim ayrıca xaarın sitesinde ayrıntılı kafaları hakkında tanıtımları var ben inceledim değişken picolitre atan modelleri var ama onlarda uv. 382 benimde incelemekte olduğum bir kafa fuarda incelemeyi düşünüyorum. ben şu anda xaar 128 plus kullanıyorum çokta memnunum kafamı ağrıtmadı. ama işim hem iç hemde dış mekana doğru kaymaya başladığı için farklı bir şeyler bende düşünmeye başladım

AbduRRahmaN_60

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Apdullah kardeşim, Fuarda bi uğra yanımıza Xaar 382 yi yakından çalışırken incelersin...
Tamam o zaman....
Epey bi incelerim zaten....
Bir de
kullandığım makine hakkında birkaç sorum olacak sana.....
soruları da fuarda sorarım...
Okulumun olmasından dolayı cumartesiye geleceğiz İnşaallah....
Fuar TÜYAP'ta mı, yoksa CNR Expo'da mı?

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
peki xaar 382 kafaları kendi makinelerimize adapte etme şansımız olabilirmi bu konuda yardımcı olabilecek firmalar varmı bunlardan birisi ile fuarda görüşmek iserim ayrıca xaarın sitesinde ayrıntılı kafaları hakkında tanıtımları var ben inceledim değişken picolitre atan modelleri var ama onlarda uv. 382 benimde incelemekte olduğum bir kafa fuarda incelemeyi düşünüyorum. ben şu anda xaar 128 plus kullanıyorum çokta memnunum kafamı ağrıtmadı. ama işim hem iç hemde dış mekana doğru kaymaya başladığı için farklı bir şeyler bende düşünmeye başladım

mevcut makineye yeni bir kafa sistemi eklemek yeni makine almakla hemen hemen aynı kapıya cıkar cünki yeni bir kafa demek yeni head board ve main board demek bunlarıda hesapladın zaman yeni makinenin yarısı kadar masraf demek tabi birde senin makinenin kasasıyla ne kadar uyumlu çalışır orasıda soru işaretii

troyjet xaar kafalı makinelerini spectraya cewirebiliyo belki senin makinende de bi rewizyon yapabilirler istersen fuarda uğra bi konuş derim

birolbirinc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben şu anda bu konuda araştırmadayım ve fuara sırf bunu için gitmeyi planlıyorum makinemde bir problem kafalardada bir sorun yom ama ileride değiştirmem gerekirse daha üst bir kafa sistemine geçmeyi isterim bunuda makina yada kafalar bozulmadan araştırıp maliyetini çıkarmak isterim. sonra yumurta kapıya sıkıştığında hatalı bir şeyler yapmaktansa önceden araştırıp en mantıklı ve en kazançlı duruma gelemk istediğim için araştırıyorum. fakat bu sistemi çözen bir firma olursada pek çok iş yapacağına eminim çünkü piyasa zaten digital baskı makinalarına neredeyse doydu şimdi reklamcılık sektörüne gerekli olan ise yeni çıkan teknolojileri hali hazırda mevcut sistemlere uygulayabilen firmalara ihtiyaç var.

AbduRRahmaN_60

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kusura bakma erkan abi.....
işlerden ve hava şartlarından dolayı fuara gelemiyoruz......
İnşaallah başka bir fuara gelecez.......

birolbirinc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
en farklı baskıları gördüğüm kadarı ile epson ve seiko kafalar yapıyor. ve en hoş baskı yapanlar mimaki ve rolandlar güzel baskılar yapıyordu. sonrası hep aynı aslında.

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
en farklı baskıları gördüğüm kadarı ile epson ve seiko kafalar yapıyor. ve en hoş baskı yapanlar mimaki ve rolandlar güzel baskılar yapıyordu. sonrası hep aynı aslında.

bahsettiğin rolan we mimakiler epson kafa kullanıyoo söyledin gibi 10 numara baskı yapıyoo tek eksikleri ekosolvent olmalarııı bu kalitede tam solvent malesef olmuyoo teknoloji izin wermiyoo :D

ama benim dikkat çekmek istediğim uv makineler hem solvente oranla daha ii baskısı war kuruma derdi yok açık alan dayanıklıllığı mükemmel VE EN ÖNEMLİSİ KANSOREJEN MADDE RİSKİ YOK tek sorun suan için maliyetler emminim bir kaç seneye onlarda düşerde bizlerde kullanırız

birolbirinc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aslında benimde niyetim ekosolvent bir alet almak ama fiyatları benim çalıştığım yer için fazla fiyatları makul seviylerde olursa alıcam bir tane sonuçta en önemlisi sağlık ama şimdilik erişemiyorum ama en kısa sürede imkanlar elverdiği an ekosolventlere geçişi düşünüyorum

rodop

🌱Yeni Üye🌱
erkan derya
arkadaş elinizde xaar 382 kafa 250 lik makina varmı
fiyat ne kadar