Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yıl Sonu Partisi için...

ZiyanKaR

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar yıl sonu için hazırladığım afişi sizlerle paylaşmak ve eleştirilerinizi almak istiyorum bu konuda bana yardım ederseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
44649989998915283709415.jpg

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
tarih saat yer unsurlarını derleyip toparlamanız ve okunabilir kılmanız gerekli. Aksi taktirde çalışmanız amacına ulaşmayacaktır.
Ayrıca neden sadece bayan vektörü ile özdeştirdiniz?

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
tarih saat yer unsurlarını derleyip toparlamanız ve okunabilir kılmanız gerekli. Aksi taktirde çalışmanız amacına ulaşmayacaktır.
Ayrıca neden sadece bayan vektörü ile özdeştirdiniz?

İrem arkadaşıma katılıyorum tarih,yer okuna bilirliği yok desem yeridir.
Ve görselde pek açıklayıcı degil....Amaca göre...

...grafixo...

🏆Pro Tasarımcı🏆
yani bence olmamış benim nacizane fikrim yanlış anlamayın ama daha böyle neşeli deli,çılgın bişeyler bekliyordum ayrıca fontlarda olmamış...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
yani bence olmamış benim nacizane fikrim yanlış anlamayın ama daha böyle neşeli deli,çılgın bişeyler bekliyordum ayrıca fontlarda olmamış...

neşe, deli, çılgın anlayışı kişiden kişiye değişen olgulardır. Sizin olmamış ve mantık diziliminiz nedir?

ZiyanKaR

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar baskıya gıttı bunlar gec kaldım aslında anca yetıstıre bıldım
ama bunun ıcın bitane de bilet tasarlamam gerek bu hafta sonuna o konuda yardımınız olursa sevınırım fıkırlerınızıde sunarsanız sevınırım

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
baskıya gitti mi :S pardon ama esas mesleğiniz nedir?

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar yıl sonu için hazırladığım afişi sizlerle paylaşmak ve eleştirilerinizi almak istiyorum bu konuda bana yardım ederseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
arkadaşlar baskıya gıttı bunlar gec kaldım aslında anca yetıstıre bıldım
ama bunun ıcın bitane de bilet tasarlamam gerek bu hafta sonuna o konuda yardımınız olursa sevınırım fıkırlerınızıde sunarsanız sevınırım

36 dk önce yardım lütfunda bulunmuşsunuz.
yorumlar ile çalışmanızı düzeltip daha doğru bir çalışma ortaya koyma çabası olarak düşünmüştüm
ancak 36 dk sonra "baskıya gitti geç kaldım diyorsunuz" acaba matbaa'da baskısı yapılmamasına ikna etmek için
çalışmanıza yapılan olumsuz yorumları toplayıp matbaa'daki arkadaşa mı göstericeksiniz ?

size göre bitmiş bir çalışma için neden yardım istediğinizi anlamış değilim.

expand

🏅Acemi Tasarımcı🏅
baskıya yollanması için çok revize var bence...
Tarih yer ve saat konusunda arkadaslara katılıyorum... Ve fontları daha belli olucak şekilde yazmanı önerirdim..
arkaplan renk secımın siyah olmamalı bence sonucta mezunıyet partısı biraz daha renkli arkaplanlar denemelisin dilerdim....
:) :)

ZiyanKaR

🌱Yeni Üye🌱
hepınıze hak verıyorum arkadaslar adamın 1 gun erkenden gelıp ıstemesı tum planlarımı alt ust ettı ve ben adam begenmez dedım aksıne adam cok begendı :D

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hepınıze hak verıyorum arkadaslar adamın 1 gun erkenden gelıp ıstemesı tum planlarımı alt ust ettı ve ben adam begenmez dedım aksıne adam cok begendı :D

Mesleği hiçbiri olan bir bireye, hiçbirşey bilmeyen bir müşteri denk gelmiş şanslısınız!

ZiyanKaR

🌱Yeni Üye🌱
asıl meslegım saglık memurlugu ama eczanede calısıyorum :D photoshopla ugrasmayı cok sevıyorum:D grafıker olamadım... meslegım bu grafıker olupta hava atanlar ıcın ek bılgı olsun :D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
asıl meslegım saglık memurlugu ama eczanede calısıyorum :D photoshopla ugrasmayı cok sevıyorum:D grafıker olamadım... meslegım bu grafıker olupta hava atanlar ıcın ek bılgı olsun :D

Bende tornacıyım aslında..Ek bilgi vermeyi bende çok seviyorum. Mesela kullandığınız görsel sizin çiziminiz değil. Yani haliyle bir görsel üzerine yazı yazmak ve alan açmakla grafiker olunmuyor. Eczanede internet kullanabiliyorsanız ve hevesliyseniz bol bol afiş tasarımlarını inceleyin. Etrafınızda hava atan arkadaşlara söyleyin, gösterin.. İşin komiği sizde arkadaşlarınıza bende eczacıyım bütün haplar bende şeklinde hava atabilirsiniz. Sıkılmayın yani.
İncelemeler sonucu daha farklı ve sadece adında tasarım olmayan çalışmalar dileğiyle..

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bende aslında makyözüm işim gücüm insan boyamak o yüzden elimde yatkın olduğundan resim işlerinden iyi anlarım!... Eh yakın meslekler ikisinde de boyuyoruz sonuçta değil mi?
Hava atma konusunda değinilcek çok şey var asılnda ama creedwar gerekli cevabı size vermiş zaten...

ZiyanKaR

🌱Yeni Üye🌱
mesleğimiz ne olursa olsun sonuçta bir amaç için burda toplanış ve ortak bir noktamız var amaç öğrenmek ve öğretmek değilmi ister astronot ol ne fark eder...
creedwar arkadaşım evet afişim fikrini ve yapboz çizgilerini bi afişten yürüttüm :D

suleymansasmaz

🌱Yeni Üye🌱
abdulhamid döneminden kalma gazetelerden bile daha kötü olmuş, ama emek vermişsin, emeğine sağlık babacan