Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yıldız Teknoloji Market - El İlanı

Shizofrenic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
20x28 Ebatında El İlanı Çalışmam. Yorumlarınız Benim İçin Altın Kuraldır Arkadaşlar

Benzer konular

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
genel olarak düzensiz diyebilirim, 20x28 ebadında bir eli ilanı için çok karışık, sadeleştirmenizde fayda olacağını düşünüyorum, sizin için önemli olan objeleri vurgulayıp geri kalanları silmek veya küçültmek işe yarayabilir..

Bir de bu el ilanında hiç iletişim bilgisi yok, ben mi göremedim yoksa bu karmaşada:) diyelim ki bilgisayar almak istiyorum nasıl bulacağım bu marketi...

Shizofrenic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
adres ve tel bilgilerini bilerek sildim ustad adem paylkaşımda görünmesin diye

donie

🌟Usta Tasarımcı🌟
biraz daha sade bir fon ,yazı renkleri de daha az olsa her cümle bir renk olmasa sanki daha hoş bir çalışa olur eline sağlık

schwarzmadchen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok cıvıl cıvıl bi çalışma olmuş.fontlarda sıkıntı var.gözü çok yoruyor.sil baştan bi çalışma yapsan daha iyi olucak sanki.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkaplanı (background 'u) tek renkde gradien uygulayabilirsin yıldız marketin orjinal logosu yok mu ? market uzak kalmız bence tekdüze belirgin yapmalısın.. ayrıca tanıtım broşüründe materyal fazla olmayı yada mağazada çeşitleri olduğu belirtilmeli.. Onun dışında pek bir sıkıntı yok eline sağlık.

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel bir çalışma hoşuma gitti, sadece yıldız logosundaki mavi biraz daha sert olsa, arka planla, karışmayacak gibi, nasıl söyliyeyim, logoyla arka plan rengi fazla karışmış, bunun dışında güzel bir çalışma kusur bulamıyorum ... elinize sağlık...

C a s p e R

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel ancak biraz karışık, gözü yoruyor.

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Backgroun'u daha sade hatta düz yapabilirsin.
Logonun üzerindeki şaşıran ablayı çıkartıp logoyu daha üste ve ortaya alırsan yer açılır. Rahatlar afiş.
Kredi kartsız, Kefilsiz, Şu kadar ay taksit bu kadar taksit yazıları çok ön planda olmuş..Neredeyse taksitle ne alıcaklarını bile göremeyebilirler..
Benim tavsiyem belli bir çerceve formatında Ürün çeşitlerini yanyana yada 6 - 9'lu kareler içinde diz..Karenin içine çok kısa ürün özelliklerini yaz..Altlarına mesela Bilgisayar, Telefon, Beyaz eşya, v.s. gibi yaz.
En altada taksit imkanlarını yaz olsun bitsin;) Başarılar.

cuneytgurler

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.behance.net
font kullanımını iyi bulmadım karmaşa hakim gereksiz efect kullanımlarından kaçınmalısın gözü yormamalı çalışma, bakıyorum birşeyleri sanki atmışlar çalışmanın üstüne serpiştirmişler boş olan yerleri doldurmuşlar gibi gözüküyor. Bi denge hakim değil.
Zeminde kullandığın renk karmaşası ve halftone uygulaması o da yoruyor daha sade çalışmalısın. kolay gelsin.

denise

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gerçekten çok karışık olmuş ve bir sürü değişik yazı fontu var ki bu olmaması gereken birşey ya da en azından birbirleriyle uyumlu olsalardı.Arka planı daha sade ve açık renk yapsan daha iyi olur.Bence tekrar çalışmalısın en baştan...