Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yine Aynı Yf Infiniti 8160 Kafa Tıkama

isra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ArkadaŞlar Bende Yf 8160 İnfİrİty Var Sari Ve Kirmizi Kafalar Çok İyİ Fakat Mavİ Ve Sİyah Kafalar Tikali Galİba Test Baski Aliyorum Test Te Çİzİk Çİzİk Çikiyor Voltaj Ayarlarini Her TÜrlÜ Denedİm Ama Yİnede Olmadi
Acaba Kafalara KompresÖrle Hava Tutsam Olurmu Veya Nasil AÇabİlİrİm. Bİr SÜrÜ Solvent Bastim Yİnede AÇmiyor Acİl LÜtfen

Benzer konular

deahtangel

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bana kalırsa hava kabarcığı yapmış olabilir boyayı aktaran kafalardan biri ,yada ortam soğuksa ondanda kaynaklanabilir ya da kafaları temizlerken farklı bir malzeme kullandıysan zarar vermiş olabilirsin sürekli solvent basma bence ;direkt teknik servisi çağır arkdaşım senden kaynaklanmamış bir durumsa

isra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Renklerİn DaĞitmasi

Hortumlardakİ Hava Kabarciklarini Aldim Yİnede Olmadi Servİsİ ÇaĞirmam MÜmkÜn DeĞİl Ben Konyadayim İstanbuldan Hemen Gelmezler. Voltajlarla Oynuyorum Yİnede Jam Test Te DÜzgÜn Atmiyor. Solvent Fazla Basmamin Zarani Ne Olur

behcetreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kadeş makinayı yeni almışşı tahminim. bende cok sıkıntı cektım mavi siyah kafalardan
fazla karıştırma makinayı servisi ara derim.
ben de makinayı yeni kurdugumda mavi -siyah kafalarda savurma vardı voltajlardan ayarladık

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hhava veya voltaj gibi sorunlar test çizginde kesiklik yapmaz bu tür sorunlar baskıda bozma veya kesme yapabilir.

eğer makinen yeni ise servise danış ..
ama büyük ihtimalle kafalarında kesikler vardır..
bu tür sorunlar kafayı solventsiz bırakmak üzun süre baskı yapmamak ve en az ayda bir olmak şartıyla kafalara solvent basmamak dan olur..

kafaların bekımını ne kadar güzel yaparsak o kadar uzun ömürlü olurlar..

yf8160 da 126 xzaar kafa kullanıyosun bunlar 128 xzaar kafalara göre daha dayanıklı..

kafalara bolca solvent bas ve bir akşam kafaları solvent e yatır ... sorununda bir değişiklik olmassa servise danış derim ... saygılar

ufak bir not ekliyim xzaar kafalarda siyah kafa en az kullanıldığından tıkanma sorunu en çok olan kafadır bunun için 6 ayda bir de olsa siyah kafa ile sarı kafanın yerini değiştirin daha uzun ömürlü olurlar..

isra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
isra

kafaları solvente yatırma işlemi kafaları yerinden söküp tamamen bir kaba yatırma işlememi acaba kafalardaki elektrik aksamı bozulmazmı o zaman arkalarındaki eletron bağlantıları yardım lütfen.
baskı yaparken siyahta çizik atıyor şu anda acaba voltajmı?

deahtangel

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
solventi fazla basarsan seri şekilde baskı yapmıyorsanız bayağı bir süre baskında koyu renklerde belli olur ama sorun etme herkesin acemilik çektiği bir dönem vardır. Belki hiç birşeyde sorun yoktur arkadaşın dediği gibi makinen yani olduğu için oluyor olabilir belirli bir süre baskı yaptıktan sonra geçiyor o iz meselesi ayakları da bir kontrol et bence yinede umarım halledebilirsin kolay gelsin

aa bi dakka arkadaşım son birşey önericem saf alkol ile ayakları güzelce sil olmazsa folyoyu ters çevirip ileri geri ittir sürekli

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
solventi fazla basarsan seri şekilde baskı yapmıyorsanız bayağı bir süre baskında koyu renklerde belli olur ama sorun etme herkesin acemilik çektiği bir dönem vardır. Belki hiç birşeyde sorun yoktur arkadaşın dediği gibi makinen yani olduğu için oluyor olabilir belirli bir süre baskı yaptıktan sonra geçiyor o iz meselesi ayakları da bir kontrol et bence yinede umarım halledebilirsin kolay gelsin

yardım etme isteğinizi takdirle karşılıyorum fakat arkadaşın sorununu tam idrak edemediğiniz kanaatindeyim..

isra arkadaşımın sorsuna gelince solvent e yatırmak, tıkalı kafaları açma yöntemleri hakkında forumda yeterince bilgi var...

saygıar...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Baskı makinasının ismini yanlış yazmışsınız. Konu başlığını düzeltiyorum.

deahtangel

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben sadece çizik problemi için yardımcı olmaya çalişmıştım çünkü makinamızı yeni aldığımızda biz aynı problemleri yaşamıştık onun için elimden geldiğince yardımcı olmaya çaliştım ..Dediğiniz gibi yanlış anlamış olmamda mümkündür elbette iyi günler

isra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. ilgilendiğiniz için evet makinamı yeni aldrım. bu proplem test baskı alırken boyanın koyu bir şekilde çıkması gerekirkor çizik çizik çıkıyor. tabi bu test sonundaki matlıktan bahsediyorum servisi aradım kafa tıkanmıştır dediler.ve kafalara tamamen solvent bas ve bir gün beklet cevabını aldım bende öyle yapacam. bakalım ne olacak. voltaj ayarlarını değiştiriyorum yinede olmuyor. sedece siyah ve mivi kafada var diğerleri çok iyi.

teşekkür ederim hepinize. saygılarımla iyi çalışmalar ben biraz daha uğraşayım bakalım bu makinayla.

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
İsra ;

Voltaj DeĞerlerİnİ KaÇ Volta YÜkselttİĞİnİ Sormak İstİyorum. Bu Tarz Konularda Dolma Laflarla Yontem Yurutemezsin. Kafalar Her Sorun Cikarttiginda Solvente Yatirmak ÇÖzÜm Olmaz. Data Kablolari Var, Encoder Var, Head Jacklari Var, Fİber Kablosu Var Varda Var. YanliŞ Hamle Yaparak KÜÇÜk Sorununu BÜyÜk Problemler Halİne Getİrerek Cebİnİ Yakma Keyfİnİ KaÇirma. İyİ ÇaliŞmalar

kanidnc

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle ortam sıcaklığı 24 üzeri olursa ii olur ikinci olarakta kafaların üzerindeki boya depolayan borulardaki havayı al problem kalmaz ve her zaman makinayı kapatırken kafaları solventle kolay gelsin

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
Bu makine DGI ve ya o tarzda makine değil, INFINITI. Sadece tab'a solvent dökebilir. Kafalara hergün solvent basmak kolay değil ayrıca masraflı...

Yanlış fikirler vermemeye özen göstermelisiniz. Küçük hata büyük problemler yaratabilir...

İYİ ÇALIŞMALAR

kryinfiniti

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.infiniti.gen.tr
eger o cızık dedıgın yerlerden solvent bastıgında bırsey gelmıyorsa o kafaları cope at yok solvent bastıgımda gelıyor ama capraz atıyor dıyorsan kafaları 1 2 gun solventde beklet