Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yorumlarınızı bekliyorum!!!Ürün afişi

grafik_Jİİ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar iki çalışma eklicem bu çalışmalar birbiriyle hemen hemen aynı sadece arka plan degişik...

NOT: yapmak istedigimi anlamanız için kısaca konudan bahsedeyim.Resimde gördüğünüz merdiven yeni kurulmuş ve kanserojen içermeyen bir tesisde üretilmiştir(şu an türkiyede üretilen tüm merdivenler siyanür ve kanserojen içermektedir bu sistem türkiyede bunu önlemek için kurulmuş ilk tesisdir)yani sağlıklı (merdivenin sağlıklısı olurmu demeyin oluyormuş)ve doğaya duyarlı olduğu için böyle bişey düşündüm çocuğu kullanmamdaki amaç çocuklar malum yeni yürümeye başladıklarında ayakda sağlıklı ve sağlam basamaz bunu düşünerek (sağlam ve sağlıklı adımlar dedik ) amaç ürünün sağlıklı ve sağlam oılduığunu doğayla barışık olduğunu belirtmek henüz çalışma bitmedi yorumlarınızı bekliyorum...

gi200yix0.jpg

gi200y3fe1.jpg

Bu çalışma alternatiftir....
gi200y1qs0.jpg

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence düşünce hoş olmuş... Fakat sanırım afişin üzerinde büyük puntolarla yazdığınız kod ürün kodu.. ve çok büyük görünüyor bence küçültmelisiniz... Birde alttaki lens yerine daha farklı bişey kullanılabilir gibi geldi... Sertifika logolarıda biraz küçülebilir... Emeğinize sağlık..

ozge.erman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence en üstteki çalışma hoş olmuş ama arkadaşında dediği gibi ürün kodu (sanırım) biraz küçültmekte fayda var. Emeğine sağlık...

grafik_Jİİ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
GI200 den bahsediyorsunuz sanırım,GI200 ürünün ismi.farklı isim kullanıcaz düşünüyorum bu konuda da yardımcı olabilirsiniz...

ertekin

🌱Yeni Üye🌱
İlk iki afişte, o yaşta bir çocuk görselini kullanma konusunu biraz düşünmek gerekir. Ürünün denge güvenirliliği açısından iyi bir fikir gibi gelse de, bana doğru bir düşünce gibi görünmedi. Son çalışma üzerinde biraz daha uğraşmayı gerektiriyor, ancak, işin amacına hizmet etmesi açısından daha doğru bir yaklaşım. Kolay gelsin.

grafik_Jİİ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bunlarda alternatif olarak yaptım...Fakat arka plan olarak çocuk da kullandığım arkapalan dışına çıkamadım bir türlü sinir olldum o arkaplan bi başka güzel duruyor gözümde...sizler ne düşünüyorsunuz..?

gi200y5go8.jpg

gi200y11vk4.jpg

grafik_Jİİ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar bişyeler yazın burda herkes grafik tasarımla uğraşıyor sanırım bende ona göre yön vericem çalışmaya bi ajansda çalışmıyorum yani etrafımda soracak arkadaşlar yok sizlerden yorum bekliyorum....

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
selam ilk önce emeğine sağlık diyorum görüşlerim şöyle
ilk olarak gözüme birleştirdiğin resimlerdeki ışık ton farkları çarptı buda çalışmayı kötü gösteriyo yani başka başka resimlerin birleştirildiği çok fazla belli (fotomontaj) biraz tonlarla oynarsan daha iyi olur bide arka fonlarla ilgili biraz daha çalışılmalı derim ben ama yinede güzel olmuş 1-2 oynamayla çok daha güzel olucağından eminim

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
İlk tasarımın sloganıyla örtüşmüş ve güzel olmuş.
Bir tek kafama takılan ürünün ismi GI 200 diye aralıklı yazılması gerekiyor bence G1200 gibi okunuyor. Çünkü ufak olarak ürünle ilgili bilgi verirken aralıklı kullanmışsın.

saygılarımla

grafik_Jİİ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bende tasarım olarak 1.sıradaki tasarımı düşünüyorum üzerinde daha oynıcam eklenecek yazılar vs...olacak sizlerin düşünceleri benim için çok önemli bazen hatta çoğu zaman insan kendi hatasını göremiyor bu bir NOKTA da olabiliyor başka birşeyde...şuanadek yaptığınız yorumlar beni mutlu etti teşekkür ederim,umarım diger arkadaşlarda bişeyler yazar...

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence 3 çalışma daha ii olmuş kadının merdivene yaslanması hoş durmuş.afiş tasarımın ii bence .ii çalışmlar

grafik_Jİİ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim sevinc...bende kadının oldugu afişi tercih ederim ama ürünle ilgili bir not yazdım o açıdanda onu kullanmamız saçma olur onu daha çok yurt dışına gidecek ürünlerde kullanılabilir diyerekden yaptım...

AnoktaKADİR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba birinci çalışma gayet başarılı ellerinize sağlık syn. gulsah_grafik e katılıyorum ps de fonu kontrast çalışabilirsiniz (çok az ) renk uyumları gayet hoş o lur o zaman kolay gelsin..

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
merdivene yaslaanan cocuklu afişte sanki merdiven yamuk yani cocugun ustune duşcek gibi dikkatli bakarsan arkadaşım arka ayagı çok yukarda