Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Youtube Kapandı

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Youtube Kapandı

Dünyaca ünlü video paylaşım sitesi T.C. Ankara 12. Sulh Ceza Mahkemesi kararıyla kapatıldı.

Türkiye'den Youtube sitesine girmeye çalışanlar "T.C. Ankara 12. Sulh Ceza Mahkemesi 17/01/2008 Tarih ve 2008/55 nolu kararı gereği bu siteye erişim engellenmiştir." yazısıyla karşılaştılar.

Bilindiği gibi Ankara Cumhuriyet Savcısı Kürşat Kayral, Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesi'ne başvurarak Türkiye'de pek çok kişinin girdiği " youtube.com" sitesine erişimin engellenmesi talebinde bulunmuştu.

Sitede 'turko maymun' diyerek Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret edildiğini ve yapılan yayının durdurulması isteğinin yerine getirilmediğini belirten savcı Kayral, siteye Türkiye'den erişimin yasaklanmasını istemişti.

Böylelikle Türkiye de ilk kez "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"a muhalefet edildiği gerekçesiyle bir site yasaklanmış oldu.

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Bu tür çözümler çocuk kandırmaktan başka birşey değil.Kimse benim Atatürk düşmanı olduğumu düşünmesin ben sadece yapılan yöntemin basitliğinden ve saçmalığından bahsediyorum.Bu videoları bizim görmemiz önemli değil.Çünkü tüm dünya bu videoları görüyor.Videoyu koyanların da amaçları bu.Yetkililerin tüm yetkilerini kullanıp o videoları kaldırması gerekirken biz sadece Türkiyeden girişin engellenmesi gibi basit bir yol izliyoruz.Kapatmak çare değil.Artık proxy denilen olayla tüm Türkiye youtube a girebiliyor.Bu konuda ne yapacaklar bende bilmiyorum açıkcası...

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Neyse ki, sağlam gençler yetişiyor...

mc_mrt

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gravideo.org
Bu tür çözümler çocuk kandırmaktan başka birşey değil.Kimse benim Atatürk düşmanı olduğumu düşünmesin ben sadece yapılan yöntemin basitliğinden ve saçmalığından bahsediyorum.Bu videoları bizim görmemiz önemli değil.Çünkü tüm dünya bu videoları görüyor.Videoyu koyanların da amaçları bu.Yetkililerin tüm yetkilerini kullanıp o videoları kaldırması gerekirken biz sadece Türkiyeden girişin engellenmesi gibi basit bir yol izliyoruz.Kapatmak çare değil.Artık proxy denilen olayla tüm Türkiye youtube a girebiliyor.Bu konuda ne yapacaklar bende bilmiyorum açıkcası...

Yani Sadece Türkiyeden Erişimi Engelleyerek Türklerin Siteye Girmesini Engelliyorlar. "Bi Nevi BOYKOT" Ama Sitenin İçindekiler "Leyhimize" Veya "Aleyhimize" Hala Dönmeye Devam Ediyorlar....
Daha Matıklı Bi Çözüm Bulunmalı. O Videoların Yayımlanması GERÇEKTEN Tebkinin Alasını Görmesi GEREKİR Ama BU Çok Basit Ve Dedigin Gibi. Hatta Hemen Bugun Bir Çok Sitede Yotube Giriş İçin Yapılması Gerekenler Anlatılmaya Başlayacaktır.(Onlarada Söylicek Söz Bulamıyorum)

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
bencede bizde yasaklanması demek bir önlem olamaz sadece görmezden gelmek olur ki ozaman neyle karsı karsıya kalacagımızı hiç bilemeyiz....

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yani Sadece Türkiyeden Erişimi Engelleyerek Türklerin Siteye Girmesini Engelliyorlar. "Bi Nevi BOYKOT" Ama Sitenin İçindekiler "Leyhimize" Veya "Aleyhimize" Hala Dönmeye Devam Ediyorlar....
Daha Matıklı Bi Çözüm Bulunmalı. O Videoların Yayımlanması GERÇEKTEN Tebkinin Alasını Görmesi GEREKİR Ama BU Çok Basit Ve Dedigin Gibi. Hatta Hemen Bugun Bir Çok Sitede Yotube Giriş İçin Yapılması Gerekenler Anlatılmaya Başlayacaktır.(Onlarada Söylicek Söz Bulamıyorum)

Başlamış Bile :S Hemde İtina İle Anlatılıyor... Ne Kötü...

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
darısı facebook ve diğerlerinini basına.
siz zaten yutube konusunda gerekenlerı yazmıssınız. tesekkurler. duyarlılığınız ıcın

mc_mrt

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gravideo.org
Eğer Ayarların Normalse Kapalı Olduğunu Görürsün...

Benim De Bahsettiğim Buydu. Eğer Devlet Kapatıyorsa İllegal Yollardan Girerek Yapılna Boykota Engel Olmayınız.Duyarlı Olunuz.

PhaselisB

🏅Acemi Tasarımcı🏅
adobe ne demişsin sen öyle ya....
Facebook kapatılmasın...
sen sevmion ama bizi düşün bi ya canım.. :))