Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu siteden de girebilirsiniz.

otunnel.com

KARSLI

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar ktunnel.com dan rahatlıkla girebilirsiniz.Ben hep bununla giriyorum.Kolay gelsin ...

vegaturk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben bu siteyi tavsiye ediyorum neti yavaslatmadan izleyebiliyorsunuz
youtubeproxy.ws
çıkan kutucuğa youtube linkini yazın gerisi kolay
kolay gelisn

satcom

🌱Yeni Üye🌱
bunuda dneyin

proxygenie.com bu adresten yasaklı olan tüm sitelere girebilirsinizi.yapmanız gereken sadece site içindeki url yazan boşluga web adresıni yazmanız o kadar ..saygılar benden

rasathane

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar eğer
Yeğlenen DNS Sunucusu : 4.2.2.1
Diğer DNS Sunucusu : 4.2.2.2
Yaparsanız Youtube ye direk olarak erişebilirsiniz.

alonefanky

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.terraspanturkiye.com
Arkadaşlar öncelikle bişeyi belirtmek isterim. Youtube 2 davadan dolayı kapatıldı. 1. dava yüzünden ip nosu, 2. dava yüzünden ise domain adı engellendi. Şu an ise ip no engeli kaldırıldı. 2. davanın sürmesinden dolayı şu an sadece domain adı engelli. İP no engelli olmadığı sürece dns değiştirmek sonuç verebilir ama ip no engelli olduğu zaman dns değiştirmek hiç bi işe yaramaz.

Şimdiye kadar denediğim en iyi proxy değiştirici diyebilirim. buyrun;
ninjacloak.com

YASAKLARA EVET, UFKUMU KAPATAN YASAKLARA HAYIR...

Deadworld

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben gırdım steden ama flash player yukle dıyo yukledım ama yıne olmuyo eskıden youtubeye gıren bılgısayar sımdı gırmıyo gırıyoda vıdeoları acmıyo :D

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Dns değişikliği sonucu kota biraz daha çabuk biter okadar.Eğer sınırı [(4gb),(6gb),(9gb)] aşmadıysanız ekstra bir ücret ödemezsiniz.

Vtunnel.com u öneririm.Ayrıca videoları izlemede sorun yaşamıyorsunuz.

sagopa14

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya hiç ugraşmayın böyle googleye anti sansür yaz en üstekine tıkla antisansür1 yazıyo tıkla indir sonra kur bukadar bütün yasaklanmış sitelere bağlan:)

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
alexa ya göre ktunnel.com ve vtunnel.com Türkiyede ilk 100 de yokken ,ktunnel 37, vtunnelde 38. sıraya yerleşmiş.Nediyim helal olsun bize!!!! :D:D

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
sizce ne zmana açılcak bu zıkkım...

ussamx

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tüm bu sitelere vs.. gerek yok arkadaşlar bunlar tat vermez bunlara ihtiyacınız yok antisansür isimli proğramı indirip yüklemeniz yeterlidir youtube ve tüm yasaklı sitelere girebilirisiniz ayrıca normalden daha hızlı bir şekilde proğram içeriği yapmış olduğu işten dolayı vürüs proğramları tarafından trojen gibi algılanabilir ama sorun yok herhangi bir sakınca içermez....

kullanmak isteyipte proğramı nette bulamayanlar için rapid yaparım istekte bulunmanız yeterli olacaktır....

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Tüm bu sitelere vs.. gerek yok arkadaşlar bunlar tat vermez bunlara ihtiyacınız yok antisansür isimli proğramı indirip yüklemeniz yeterlidir youtube ve tüm yasaklı sitelere girebilirisiniz ayrıca normalden daha hızlı bir şekilde proğram içeriği yapmış olduğu işten dolayı vürüs proğramları tarafından trojen gibi algılanabilir ama sorun yok herhangi bir sakınca içermez....

kullanmak isteyipte proğramı nette bulamayanlar için rapid yaparım istekte bulunmanız yeterli olacaktır....

Önemli olan sonuçsa gerek yok demeniz yanlış olur. Sonuçta amaç sayfanın açılmasını sağlamak. Ben şahsen uyarı veren bir programı sistemime kurmaktansa tunnel kullanmayı tercih ederim.