Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Başlattan Çalıştıra tıklayınız ve aşağıdaki satırı olduğu gibi yazıp enter tuşuna basınız.

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts

Entere bastığınızda Birlikte Aç penceresi çıkacak.
Pencereden Not Defterini seçiniz ve açılan Not Defteri penceresinin en alt satırına aşağıdaki satırları yazınız.

208.117.236.70 youtube.com
208.117.236.70 www. y o u t u b e .c o m (aradaki bosluklar olmayacak)

bende böyle giriyorum :D:D:D:D proğram falan kurmaya gerek yok

ussamx

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Önemli olan sonuçsa gerek yok demeniz yanlış olur. Sonuçta amaç sayfanın açılmasını sağlamak. Ben şahsen uyarı veren bir programı sistemime kurmaktansa tunnel kullanmayı tercih ederim.

Demek istediğim proğramın her hangi bir sakınca içermediğidir sadece çalışma tarzından dolayı vürüs proğramları tarafından bu şekilde algılanır zaten başka türlüsü mümkün olamazdı...

ama şüphesi olan arkadaşların yükleyip yüklememeleri kendi tercihleri olacaktır. Ben uzun süredir kullanıyorum ve memnunum kullanmak isteyenler olabilir diye paylaşmak istedim..

tunnel olayına gelince o daha sakıncalı bir durum ve bir çok açık noktası var ayrıca çok yavaş hantal ve dediğim gibi sakıncalı bir yöntem yotubede kullandığınız kullanıcı adını ve şifresini girmeyi denedinizmi? büyük ihtimalle giriş yapamayacaksınız ve hatırlatayım araya tunnel giriyor yani şifrenizin çalınması olasıdır muhtemel açıklardan dolayı...

cmstr

🌱Yeni Üye🌱
EngeliKaldir.Com ile Telekom'un kapattığı video sitelerine ( Youtube, Dailymotion vb. ) giriş yapıp videoları rahatlıkla izleyebilirsiniz..